Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit csináljak ha komolyan...

Mit csináljak ha komolyan gondolja ezt a nevetséges dolgot?

Figyelt kérdés

Jó néhány napja rokonlátogatáson voltunk vidéken, a sógorom,a nővérem az unokaöcsém,anyukám és én mentünk a sógorom autójával.

Nekem friss jogosítványom van, a mi autónk nem működik, ezért egy szakaszon a sógorom átadta a kormányt,hogy gyakorolhassak,ha már van jogosítványom.

Gond nélkül mentem, 90 volt a legnagyobb sebesség amit elértem, lakott területen kívül.

Viszont, itt jön a fekete leves.

A sógorom kapott egy gyorshajtási bírságot arról a napról, ami 300.000, azaz 300 ezer forintról szól, 90 helyett 196-os sebességgel mérték be.

Nem látszik ki vezet, és neki van képe azt állítani,hogy lehet,hogy én voltam miközben örülök,hogy nem mentem árokba,nemhogy így száguldozzak, meg ez amúgy is rá jellemző, még anyukám rá is szólt,hogy nem kell sietni mert ő már úgy ment.

Először azt hittem,hogy csak viccel, de azt mondta,hogy ha nem jövünk rá ki vezetett akkor a felét én fizetem,pontosabban a szüleim mert nekem nincs fizetésem.

De annyira bosszantó, főleg,hogy ő tele van pénzzel, most vett majdnem 10 millióért autót, mi meg az 500 ezer forintot érő autónkat sem tudjuk javítattni,(van megtakarításunk, de nem erre a célra.)

Apukám azt mondja,hogyha nem derül ki hogy ki vezetett akkor ki kell fizetnünk, de ő sem hiszi,hogy én voltam, anyukám is fel van háborodva, de az a baj,hogy ők fizetni fognak ha úgy van.


Ja és neki folyamatosan csipogott a GPS és mondta,hogy túllépte a megengedett sebességet, aztán kikapcsolta, nekem végig be volt kapcsolva, egyszer sem szólalt meg.

Ezért sem hiszem el,hogy komolyan gondolja, de mégis felhozza újra és újra,hogy fizetni kell.


2015. ápr. 6. 10:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Kérdező! Idézlek: "de alapvetően rendes szokott lenni" - Nos, amikor ki kell fizetni 300 ezer forintot, és úgy gondolja, hogy ezt a nagy összeget át tudná hárítani rád, akkor nem hiszem el, hogy alapvetően rendes szokott lenni. De ha így gondoljátok, akkor egyezzetek meg, és 150 ezer üti a markát, te meg ennyivel megszívtad.
2015. ápr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, nagyon egyszerű. Ezt így mind felvázolod anyudnak, apudnak meg a sógorodnak. A leírtak alapján se anyud se apud nem hiszi el, hogy temiattad büntették volna meg a sógorod, tehát már mindjárt kapásból 3 az 1 ellen. Mondd meg a szüleidnek, hogy nehogy kifizessék a felét, mert a sógorod csak rád akarja kenni a büntetést.

Hisz te írtad, a képen a nővéred az anyósülésen ül, ez akkor volt, amikor ő vezetett, és nem te. Tehát ez már egy bizonyíték, hogy neked a büntetéshez semmi közöd, a GPS meg csak hab a tortán. Ezeket mind mondd el mindenkinek.


Azért vádol téged, mert meg akarja a büntetés felét úszni. Ezt viszont ne hagyjátok!

2015. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Eljöttek hozzánk, számon kértük a dolgot mire nevetve kérdezte,hogy ennyire komolyan vettük?Aztán kicsit sértődötten elmondta,hogy ezt ne nézzük már ki belőle, engem akart megszívatni és egy percig sem gondolta komolyan.


(vagy rájött,hogy szánalmas, avagy,hogy nem jöhet ki belőle jól és így szépített, de mindegy a lényeg,hogy meg van oldva,indenki megnyugodott.)

2015. ápr. 6. 20:16
 24/24 anonim ***** válasza:

Na ez azért nagyon vicces.

CSAK SZEPITENI AKART.

ennyire hulye embert...XDmar bocsi:(

2015. ápr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!