Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Komolyan, itt fizetnek emberek...

Komolyan, itt fizetnek embereket hogy reklámozzanak különféle diétákat? Leginkább a nem tudsz lefogyni személyi edző és fehérjepor nélkül, minden más nevetséges és hasztalan tömjed a fehérjét emberekre gondolok.

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez a fehérjésdi nekem is nagyon gyanús. Meg egyébként is látatlanba nem is értem, hogyan lehet olyan biztos tanácsokat adni egyeseknek. Sokat gondolkodtam már én is rajta.
2011. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
meg vannak akik rögtön linkelik a fehérjeporos oldalt, még jó hogy nem ajánlanak 10% kedvezményt a konditermükbe
2011. máj. 9. 11:53
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem saját tapasztalat, hogy bevált a fehérjepor ivása vacsorára/edzés után.

Sokkal hamarabb értem el a kívánt eredményt, feszesebb combok, formás fenék, szálkásabb kar.


Linket pedig akkor nem írok, hogy ne higgyétek hogy reklámozás céljából írok. Szerintem sok embernek beválik és csak segítő jelleggel adunk tanácsot.


Természetesen azt egy szóval sem mondom, hogy enélkül nem lehet, mert hülyeség. Csak nekem így könnyebb, gyorsabb volt, ennyi :)

2011. máj. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ja és nem t.rbó diétáról van szó...

(utolsó vtam)

2011. máj. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Személyi edző részére nem tudok mit mondani.

A bodybuilder.hu-t már én is unom.

A fehérjeporral kapcsolatban viszont annyi, hogy biztos, hogy veszek én is, mert nem viszek be annyit, amennyit a kalkulátor szerint kellene, nem is tudom megoldani. És szerintem nagyon sokan vannak így.

(A szénhidrátot viszont nem tudnám levinni 60-ra, 140-nél lejjebb nem tudok menni. Nem tudom, ti hogy vagytok vele... De ha több a fehérje, lehet, hogy tudnék a ch-n csökkenteni.)

2011. máj. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy egészséges minden szakfelügyelet nélkül mesterségesen fehérjét bevinni a szervezetbe?
2011. máj. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ma 11:59

Gondoltuk:-D

Én hülye 1x próbáltam, az se nagyon látott fehérjét, a cukor viszont ropog az ember foga alatt xD

2011. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A valódi fehérjét egy fehérjepor sem helyettesítheti, és mellete még rohadt drága is.....Semmi szüksége az embernek ilyenekre, amikor annyi szuper fehérjeforrásunk van. Szerintem ez itt inkább most egy divatdolog..., amit én biztos nem fogok követni. Fehérjeporok nélkül is lehet formás az ember!!!
2011. máj. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

11:59 vagyok


Utolsó nyugi :)) Senki nem akar meggyőzni semmiről, természetes, hogy fehérjepor nélkül is lehetsz szép formás! Aki mást mond az nagy hülye, ne higgy neki!


Én csak azt mondtam, hogy nekem, személy szerint bevált és semmi egészségi problémám nem lett tőle.

2011. máj. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

12:06

Miért, a fehérjepor nem valódi fehérje, akkor mi? Olcsóbb grammra lebontva, mintha csirkemellet vagy halat vennél...

Aki viszont azt mondja enélkül nem lehet fogyni az se normális, ezek táplálékkiegészítők, ha nem tudod megenni rendes kajából ami kell, akkor kell ilyet használni illetve edzés után, mert gyorsan felszívódik, semmikor máskor.

2011. máj. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!