Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tennétek, hogyha tudnátok,...

Mit tennétek, hogyha tudnátok, ha kitudódna az a dolog amit tudtok akkor szörnyű dolog történne?

Figyelt kérdés
Már bocs a hülye megfogalmazásért, a helyzet a következő, van egy rokonom, akivel nagyon közeli a kapcsolatom, mondhatni legjobb barátnők is vagyunk, a rokonságon kívül. A házassága kívülről csodálatos, de csak én tudom, hogy valójában már elhidegült a férjétől, csak a családi vállalkozás, meg a gyerek miatt van még vele, de a férje rajongásig szereti. A barátnőm depressziós, pszichiáterhez jár évek óta. Most elárulta nekem, hogy viszonya van, egy olyan fiúval aki náluk van gyakorlaton. Tudom ha ez kiderülne, a férje nagyon agresszív, így abból tragédia lenne. A fiú szemlátomást nagyon fiatal, még húsz éves sincs szerintem, és biztos vagyok benne, hogy csak játszik a barátnőmmel, ő pedig már túl van több öngyilkossági kísérleten, így ennek is csak rossz vége lehet. Nagyon aggódóm érte! Ti mit tennétek, megosztanátok a barátnőtökkel a félelmeiteket, vagy hallgassak és tegyek úgy mintha nem is tudnék semmiről?
2015. máj. 13. 13:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"van papírja róla, hogy válás esetén az öngyilkossági kísérletek miatt, nem lehet az anyánál elhelyezni a gyereket"


Na bingóó ! ;)


Meséld el ennek a drága barátnődnek a következőt :

exemnek vavn egy nővére, akinek immár egy 6-ikos kislánya van (aranyos nagyon a kiscsaj amúgy). Fiatalon szülte meg, meggondolatlan házasságba született a kislány, agressziv lett a férj (érdekes, mert ha tényleg olyan baromi agressziv nem neki itélték volna a kislányt-na mindegy), majd elváltak.

És kinél marad a kislány? Persze hogy az anyai ösztönök küzdenek, csak az anyánál maradhat.

De a biróság másképp gondolta, az akinek van külön lakása (lakhelye) ahhoz itéli (legalábbis a birói végzés vége ez lett), igy apukánál maradt, anyuka meg költözhetett vissza szüleihez és a mai napig ott él a nyakukon.

Hetente vagy 1-szer 2-szer láthatja a lányát az anya, vagy úgy hogy megbeszélik apukával, nyáron vagy 2-3 hetet lehet nála MAX !

Ez van :) .


Ha a barátnődnek tényleg fontos a kislány, kezteltesse magát !!!!! Vigye véghez, javuljon.

Ignis, ki lehet gyógyulni belőle !!

2015. máj. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!