Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi van velem? Soha nem volt...

Mi van velem? Soha nem volt ilyen érzésem egy rokonom iránt, Már azt sem tudom mi a helyes megoldás!

Figyelt kérdés
Az van hogy kb 1 hónapja találkoztam az unokahugomal (Tudni kell hogy tudtomal 2 unokahugom van meg egy unokabátyám, de ebbe nem vagyok biztos) Soha nem láttam még és elkezdtem furcsán viselkedni (Akkor szoktam hogy ha tetszik egy lány, vagy ha rosszat tettem), ha a közelemben volt nem tudtam mit mondjak neki, Vissza huzodtam, meg ilyenek, (azt még tudni kell hogy ha egy új lányal találkozok nehezen vesszem rá magam hogy megismerjem, ugyan úgy fiúknál is) Néha bámultam nem tudtam le venni róla a szemem, néha már képzelgéseim is voltak, a szeme, a hangja is szép, a haja gyönyörü, néha vele akarok lenni, minden egyes percet vele tölteni, szinte csak ö jár a fejemben, néha azt csinálom hogy ki menjen a fejemböl hogy Horror filmet nézek (amitöl rémálmaim vannak) mikor elment szomorú voltam, a szivem elkezdet fájni, már majdnem sírtam is, néha álmatlan élyszakáim voltak, ma már csak párszor gondolok rá de akkor is furcsa, mert csak ö az egyetlen lány aki a fejembe jár, néha úgy érzem hogy szükségem van rá, nem tudom mit csináljak, tudom hogy ez nem helyes, meg hogy furcsa, de nem tudom mit tegyek, és nem, ez most kivételesen NEM kamu kérdés

2015. aug. 18. 04:17
1 2
 11/13 anonim válasza:
Valaki nagyon szeret káromkodni, de ha ennyire akarsz akkor iratkoz fel a káromkodás egyetemre amit én vezetek, ha át jutsz 3-al akkor káromkodhatsz XD
2015. szept. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Rocker Soniiiic? Rocker Sonic! WTF!? Hogy lehet valaki egyszere Rocker És egyszere Sonicfan?
2015. szept. 4. 08:27
 13/13 anonim válasza:

Egyszerü kedves Kérdezö, szeretem a kemény zenét (ami ez esetben metal rock, hard rock, death metal, normal rock, poprock stb


Viszont szeretem a retro játékokat (ami ez esetben Sonic, Supermario , megaman, stb.


Viszont a Sonic játékok animék és képregények valamilyen okknál fogva jobban foglalkoztattot engem mint a Supermario meg a megaman, jobbnál jobb sonic játékokal játszotam eddig, és max egy két hiba van benük, dehát egy játéksem tökéletes, ebböl lett Rocker Sonic, mert szeretem a Rock-ot és a Sonic-ot,


És kérdésedre a válasz:Keres Pszihologust, mert ez akár elsö akár másod akár harmad akkor is jogilag véleményem szerint VÉRFERTŐZÉS! A saját unokahugodba? Komoly?! Te sem vagy százas, vagy szeretet hiányod van vagy nem volt még barátnöd aki ugyanúgy szeretet téged

2015. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!