Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Válás Olasz férfitól-- tapaszt...

Válás Olasz férfitól-- tapasztalata van valakinek?

Figyelt kérdés

Magyarországon házasodtunk, de olaszországban is honosítva lett,két kiskorú gyerekünk van,én az anya vagyok, kettős állampolgárok.itt a bíróság már különválasztott (separazione).

Az apjuk tiltaná még azt is, hogy hazamehessek velük, azt meg végképp hogy hazaköltözzek.Ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata.??

Külföldi bíróság tilthatja kiskorú magyar(kettős) állampolgár hazatérését, az apa jogait védve kvázi?

Az apa ellen feljelentés is van anya elleni bántalmazás miatt!!

honfitársaim bármilyen tanács jól jönne,segítsetek...



2015. nov. 6. 11:07
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Azért van egy-két fura komment, de mindegy, aki itt él Olaszországban tudja, hogy semennyire nem fenékig tejfel minden mert az igazi Olaszország nem az ami a fejünkben otthon él...Miért lenne tettetés a látlelet, ez nagyon gáz hozzászólás és szomorú is...

Miért a féjem érdekeire gondoljak, aki megcsalt, megvert, elhanyagolt minket nem tudom mit érez és nem is érdekel, mert itt semmi segítségem nincs két kicsi gyerekkel, megélni sem tudnék a pénzből, amit megítélt a bíróság, aki úgy érzem diszkriminál is mert magyar vagyok...

Végig dolgoztam is és a fizum fele még úgyis a babysitterre ment el, hogy ketten voltunk családfenntartók...Plussz még itt 500 euró alatt semmilyen lakást sem lehet bérelni, ja és az ovóda 13kor bezár!!!

Olaszország nem egyenlő álom ország

Aki olasz férfihoz ment nem egyenlő azzal, hogy macho kellett neki....

Hagyjunk fel a sztereotipiákkal és mindennyian jobban járunk és értékesebb emberek leszünk...

2015. nov. 7. 17:40
 32/33 anonim ***** válasza:

Biztos számít az is, hogy hol vannak -vagy nincsenek- nagyszülők.

Akiket figyelembe kell venni. És az olaszok nagyon családcentrikusak.

2015. nov. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Ha a gyerekeket bantotta es errol van bizonyitek, akkor van eselyed.

Az, hogy teged megcsalt irrelevans a szuloi jogait illetoen, nem lesz rosszabb apa attol ha nem jo ferj...

2015. nov. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!