Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Vajon megutálna-e a családom,...

Vajon megutálna-e a családom, a bevallanám és felvállalnám őszintén? Mi a tennedő ilyen helyzetben? Adjam fel a boldogságom más boldogságáért cserébe vagy legyek önző és azt tartsam szem előtt, ami nekem jó?

Figyelt kérdés

Tudom, nem szép dolog.. Viszonyom van az unokatestvérem férjével. Nagyon-nagyon sokáig próbáltam neki ellenállni, de iszonyatosan vonzzuk egymást, sosem éreztem még másnál ilyet.

Öt hónapja tart a dolog, ők 3 éve házasok de már régebb óta együtt vannak.

Nagyon jó együtt, többször is töltöttünk már el együtt közösen hétvégét, tökéletes vele minden és tudom, hogy úgyis mindenki azt hiszi, hogy csak kihasznál, de valójában nem.

Szeretne elválni és velem lenni, de egyrészt az unokatestvérem pszichésen elég gyenge, vannak pánikrohamai és hangulatingadozásai, többször is volt már depressziós is és tartunk attól, hogy nagyon megviselné, ha megtudná.

Illetve az én családom elég heves vérmérsékletű, pláne a szüleim és félek attól, hogy esetleg kitagadnának vagy megharagudnának rám és nem állnának szóba velem.


2016. jan. 18. 20:05
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem kérte, hogy nyomd el az érzéseidet, de akárhogy is csűröd csavarod mindketten undorító dolgot csináltok. Hazudtok és megaláztok 5 hónapja egy olyan embert, aki fontos nektek.

A srác egy gerinctelen pocs, te meg ugyanez női kivitelben.

Vagy fejezzétek be, vagy valljatok szint. Ez a bújkálás senkinek sem jó.

Nem azzal van a baj, hogy egymásba szerettetek, hanem a mikéntjével.

Ugye azzal azért tisztában vagy, hogy a kedves szeretőd nemcsak a feleségével, hanem mindenkivel(veled is) ugyanilyen gerinctelen lesz.

2016. jan. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem,mit akarsz felvállalni.Hogy szerető vagy?Mert az vagy,akárhogy szépíted.Egy pár akkor lesztek,ha elválnak,de mint tudjuk szegény feleség pánikbeteg,ideggyenge.Jézusom,de gyenge kifogás.Naív vagy kérdező nagyon!
2016. jan. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Ajaj.. szerintem érdemes legalább elgondolkodnod azokon a tanácsokon, amiket ide leírtak. Nem veszek minden férfit egy kalap alá, de tény és való, nem az erősségük az őszinteség és egyenesség (előre is elnézést a kivételektől..). Szerintem is kicsit naiv vagy. Van pár ismerősöm, aki szintén szerető szerepben volt, a pasi mindig azt mondta, de most ez történt most ezért nem tudom elmondani neki, most az történt.. ezek mind csak kifogások. Szerintem nem fog elválni és ha te nem vetsz véget az egésznek, mindig másodhegedűs maradsz. Az, hogy unokatestvéred, hát csúnya, de nem igazán tudja az ember kontrollálni az érzéseit, bár én biztosan nem mentem volna bele, TALÁN ha elválik, utána, de még úgy sem vitt volna rá a lélek, mert nekem is tabu, még a barátnők exei is. Ahhoz, hogy valahogy megoldódjon a helyzet, mindenképp neki kell lépnie, el kell válnia, ha tényleg téged szeretne. Amúgy én ultimátumot adnék neki, akármennyire is fájna, mert ez így senkinek nem jó, hogy válasszon, vagy te vagy a felesége és akkor derülne ki igazán, hogy tényleg komolyan gondolja vagy sem.
2016. jan. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
"nem meri megélni az annak kimutatásával és felvállalásával járó pozitív és negatív következményeket." De hát jelenleg ti sunnyogva bujkáltok,hol van itt a felvállalás? Az hogy lefekszel valakivel egy másik ember háta mögött az nem az. Lehet,hogy nem tudod megszabni,hogy kit szeress,ez tény,viszont nem vagyunk állatok,hogy kivel közösülsz azt igenis képes vagy befolyásolni. Ha tényleg szerelmesek vagytok mindketten,akkor elválik, összejöttök,tiszta történet. Gondolod szegény nő idegrendszerére,ha már ennyire sajnáljátok, jó hatással van a mostani helyzet? Ő sem hülye,ha konkrétumot nem is tud, érzi,hogy valami nincs rendben, elutasító,hideg vele szemben a férje.
2016. jan. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
93%
Nem olvastam végig a kommenteket, de jobb lenne ha kilépsz ebbõl a kapcsolatból,amig le nem ütnek.
2016. jan. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem csak részedről szerelem. Ha ő szeretne nyíltan felvállalna, nem érdekelné mások véleménye. De ha tényleg elválna utána nyugodtan együtt lehetnétek. Azért az unokatestvér nem mindig olyan közeli rokon. Én egy évben egyszer ha találkozom az enyémmel, de az sem biztos.
2016. jan. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Én az ilyen kapcsolatokban azt nem értettem soha, hogy a pasi hol az asszonnyal, hol a szeretővel bújik ágyba? És a szeretőt, aki ismeri. a szitut, ez nem zavarja?
2016. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
én egy idegen emberrel nem tudnék így viselkedni, mint te az unokatestvéreddel, mert nem tudnék utána tükörbe nézni...amúgy meg, ha a pasi válni akarna, megtette volna, a gyenge, meg depressziós szöveg csak kamu, jó otthon az ingyencseléd, amellé meg az ingyenprosti
2016. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Úristen 1 darab húsért mennyit irtok :D szerelem???ugyan már ez csak szenvedély és mikor kiderül akkor azzal az erővel el is apad az egész..... csak addig érdekes a férfinek még titkos :) és a férj bocsánatért könyörög majd az aszonynak :D :D ENNYI TÖMÖREN RÖVIDEN A cunci és töki téma :D
2016. jan. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

EGyszer hallottam és nagyon igaz.: Más boldogsága árán nem lehet boldog az ember.

Te pontosan ebben a cipőben vagy. Most komolyan, ha még meg is történik a hihetetlen és elválik miattad, elvesz feleségül akkor te ezek után meg tudnál bizni benne? Mert én nem. Bizony ez csak vonzalom ami egy idő után átmegy részedről nyűglődéssé és amikor már unja a pasi ekkor fogja bejelenteni hogy nem tudja otthagyni a beteg feleségét. Boritékolom.

2016. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!