Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A ti családotokat érdekli a...

A ti családotokat érdekli a társadalmi elvárások?

Figyelt kérdés

Nekem apukámat nem, anyukámat igen. 23 vagyok, 19 éves korom óta nem élek velük de nagyon jó a a kapcsolatunk, minden nap beszélünk. Anyum az olyan típus, hogy érdekli, hogy mit mondanak az emberek, rokonok, a a szomszédok. Engem és apukámat nem érdekel. Csak az érdekel aki fontos, gondoljon mindenki amit gondol. vagy elfogad így vagy nem érdekel. Erkölcs nem érdekel, amíg törvényt nem szegek addig közük nincs hozzá. Illetve mindenki a saját dolgával foglalkozzon. Azt gondolom mindenki előrébb lenne ha a saját életével foglalkozna a másé helyett. A társadalom elvárja a határokat, a monogámiát és a heteroszexualitást. Én egyiknek sem vagyok híve.


Kifejtettem a család előtt is. Kérdezték van-e barátom. Mondtam jah vannak pasik. Gyerekem sose lesz. Azt teszek ami megtetszik és nem érdekel, hogy ki látja és mit gondol.


Teljesen egyetértek ezzel a képpel:

[link]


Én úgy élek ahogy nekem jó és pont nem érdekel mi az elvárás. Van akinek ezt elfogadja a családja? Sokan nem mondják a családból, de látok rajtuk, hogy nem értenek egyet.


2016. febr. 9. 21:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
37%

A múltkor volt a kérdezőhöz hasonló életvitelű csaj a tv-ben, éppen méhnyakrákkal küzdött.

Ez is az egyik "mellékhatása" a mértéktelen szexnek...

2016. febr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
89%
Nem az a gond, ha swingerezel vagy párhuzamos kapcsolataid vannak. A te dolgod. De a többi résztvevő is tudjon róla, mert úgy tisztességes.
2016. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
54%
nem csak hüvelyi szex van. ki lehet használni a többi erogén zónát is rendesen s akkor nincs testi túlterhelés
2016. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Az én családomat konkrétan más nem is érdekli, csak az h mit gondolnak mások. Mindegy mi a téma. Úgy élnek, mintha minden egyes percüket figyelnék mások, és értékelnék is őket. Nekik sokkal fontosabb volt a társadalmi "normáknak" való megfelelés, mint a gyerekeik boldogsága.

Egyébként hatalmas különbség van aközött aki lesz..ja mások véleményét, és akit tényleg nem érdekel, aki meg sem hallja.

2016. febr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
És megkérdezhetem, hogy boldog-e a családod? Nem hinném. Nem értem miért kellene másoknak megfelelni. Úgy élek ahogy de mindent megteszek amit szeretnék és megtehetem. Másnak nem tetszik akkor az az ő baja. A családodnak elmondtad ezeket? Vagy annyira másra van beállítva az agyuk, ogy nem tudnak belegondolni?
2016. febr. 10. 10:36
 16/28 A kérdező kommentje:
# 11, ez örökletes, mint minden rák. :/
2016. febr. 10. 10:38
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi 3-an vagyunk testvérek,és mind hasonlóan gondolkodunk.


Nem akarunk monogám kapcsolatban élni,és gyereket sem egyikünk sem.


A rokonságomban sokan arra mennek,hogy pozitív színben tündököljenek mások előtt,megy a cukiskodás szemtől szemben,aztán egymás háta mögött pletykálnak,stb.


Szerintem ez baromság.Engem nem is érdekel mások magánélete,és nem szeretem,ha az enyémmel mások foglalkoznak kéretlenül.

2016. febr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted boldogok?? Apám napi 30 szál cigit szív, folyton ég a gyomra, volt már fekélye. Anyámnak sokszor fáj annyira az alhasi rész, h majd' elájul, nem hat semmilyen fájdalomcsillapító. Mindenféle orvosnál volt már, de érdekes módon semmit nem találnak. Ez kb 10-12 éve tart nála. De a kirakat gyönyörű, és számukra ez a fontos.

14es vagyok

2016. febr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

# 17, jó nevelést kaphattatok ha így gondolkoztok mindhárman.


18, Sajnálom. Hihetetlen az ilyen felfogás számomra. Tönkreteszik magukat mások miatt. Miért jó színházban élni? A környezetetek ezt be is veszi? nem látják hogy a gyönyörű alma rohad belülről?

2016. febr. 10. 18:30
 20/28 anonim ***** válasza:
Te vagy az, aki csalja barátját a tudta nélkül, míg neked is dolgozik, és elvileg vele akarsz élni?
2016. febr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!