Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit kezdjek a nagynénémmel?

Mit kezdjek a nagynénémmel?

Figyelt kérdés
Apám húga egyszerűen kiborít. Idegenekkel mindig nagyon behízelgő, velünk meg úgy beszél, mint a kutyákkal. Nekem például folyton azzal jön, hogy nem viszem semmire, mert szerencsétlen vagyok, és nem értek semmihez. Már nem is szoktam neki mondani semmit, mert úgyis én leszek a hülye a végén. Valahogy mégis megtudta, hogy Kaliforniába akarok menni továbbtanulni, egyből elkezdett velem ordítani, hogy nem is tudok angolul (100 pontos TOEFL tesztet csináltam), és tutira nem fognak felvenni, de ha mégis, le fognak lőni a kampuszon, mert annyira béna vagyok. Szerintetek hogy állítsam le? Annyira idegesítő. :(
2016. ápr. 15. 20:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Ne foglalkozz vele, ilyen emberek mindig is voltak és mindig is leszek. Ez van. Nekem az egyik osztálytársam ilyen, ma már rá se nézek.
2016. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Ismerős a szitu :) az én technikám az volt: nézz ilyenkor a szemébe amikor sérteget vagy kiabál,de maradj teljesen nyugodt. Mosolyogj és helyeselj! :D meglátod óriási sikered lesz! Nálam ezek után még kétszer próbálkozott sértegetni ugyanezt bevezettem azóta nem szekál mert látja hogy nincs értelme. Egyébként nem lehet hogy irigykedik hogy Kaliforniába mész?
2016. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

És apád miért nem törlu képen a testvérét, hogy így beszél a gyerekével? :o

Tesóm egyszer szólna így a fiamhoz, többet tuti nem!


Amúgy egyet értek az előttem szólóval, ki kell ilyenkor röhögni és kész. Az ezek ellen a legjob fegyver.

2016. ápr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én helyedben nyugodtan visszakédeznék, hogy mi köze hozzá? Foglalkozzon a saját dolgával ne az unokahúgával. És nyomatékosítanám egy kuss felszólítással is, ami nem túlszalonképes de esetedben helyénvaló. 45/N
2016. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele.
2016. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Szívem, ezek a legundorítóbb emberek. Ha szeretsz valamit és érdekel, jó vagy benne akkor ne foglalkozz azzal hogy mások mit mondanak vagy gondolnak, ez a te életed, és egy van belőle. Ennyi.
2016. ápr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnád, még hány hasonló emberrel fogsz találkozni életed során.. Mosolyogj és helyeselj, mond, hogy igen, igaza van. :D Neked meg sok sikert az álmaidhoz! :)
2016. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne pazarolj energiát

Esn ne szólj semmit a megjegyzéseire ne mutasd h rosszul esik

Azzal csak latja h eléri a célját :)!

2016. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit kérdeznék tőle, hogy ő mire vitte az életben, mit tud felmutatni. Ha nem sokat akkor annyit is ér amit mond.
2016. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, és sok sikert minden elképzelésedhez! :) (Utólag láttam az egyik válaszban és úgy gondolom hogy csatlakozom.)
2016. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!