Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek a szüleimmel?

Mit kezdjek a szüleimmel?

Figyelt kérdés

Kedden veszünk gépet,használtan, én pénzemből. Hardverapróról akarok venni,de a szüleim a helyi szerelőtől valami bóvlit.. Előreutalással lenne a hardverapróról a vásárlás,de azt írja az oldal,hogy az eladó megbízható (200+ pozitív véleménnyel.). Idézem az egyik vásárlóját:


"Hirdetés: Sony Xperia S 32GB Független csere is S III-ra

Eszméletlen korrekt eladó

Előreutalással fizetem, mondta hogy amint megkapja a pénzt fel is adja csomagot..! ez így is történt.

Ajánlom mindenkinek.. korrekt, megbízható, gyors Remélem nem ez volt az utolsó üzletünk"


Igazából az én pénzemből lenne,amit a keresztanyám adott,nemértem miért szólnak bele,mit akarok venni..



2016. márc. 19. 18:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
Szüleid nyilván nem vettek még internetről és ezért bizonytalanok, Némi igazságuk azért van, mert attól, hogy valaki azt írta, amit írt, az még nem feltétlenül igaz. Hiszen az eladó összeszövetkezhetett valami ismerősével, hogy írjon róla egy kamu jó minősítést. A helyi szerelő meg tagadhatatlanul elérhető bármikor, ha valami probléma van. Az előre utalás meg a postázás bevett dolog ugyan, de amikor én veszek bármit, inkább elmegyek és személyesen veszem át, fizetem ki, mert akkor van megtekintési, sőt kipróbálási lehetőség is.
2016. márc. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
200+ pozitív vélemény nem egy időben.. Enyém a pénz,nemértem miért szólnak bele.
2016. márc. 19. 19:10
 3/21 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem hülyeséget csinálsz, egy számítógép drágább annál, mint hogy a jófogáson mindent elhiggy. Bármikor csinálok magamról olyan véleményezést, amilyet akarok, csak ismerősök kellenek hozzá (sokszor még az sem, csak egy informatikus haver) nagyon sok lehúzós ember van. Plüssállatot, meg ilyen pár ezer forintos dolgokat lehet előreutalással rendelni, de egy számítógépet meg kell nézni élőben és ki is kell próbálni ott helyben (én is így vettem anno), gondolj már bele, hogy se garanciát, semmit nem kapsz. Én is beleszólnék, ha az én gyerekem lennél, mert nem akarnám, hogy koppanj.
2016. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 dr.tudor válaszol válasza:
42%
Na ne viccelj ilyen nincs... ez a 2 lehetőség van? Te inkább ne vegyél semmit mert még kicsi vagy...
2016. márc. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
16 évesen nagyon kicsi,igen..:J Keresztanyámtól kaptam pénzt, (160 e.) aztmondta, aztveszek rajta amit akarok.. Eladó még képeket is küldött a gépről,akinek kell elküldöm privibe..
2016. márc. 19. 19:41
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Inkább rakass egyet össze. Melyik lenne ez a gép?
2016. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%
Fogd már fel, hogy tök mindegy milyen képet küld. Egyszer fog egy ilyen palimadarat találni mint te és amint átutaltad a pénzt már törli is magát és más névvel bejelentkezik újra, soha nem fogod megtalálni. A te korosztályod az aki ennyire hiszékeny, egy idősebb embernek ennél már több esze van. Persze lehet szerencséd is, de ha nem, akkor se pénz, se gép.
2016. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#6 elküldtem!
2016. márc. 19. 19:51
 9/21 anonim ***** válasza:

Értelmes, drágább dolgot, csak is közelemben vennék.

Jó pár dolgot vettem neten keresztül. voltak problémáim, hiába megbízható régi netes üzletek. Bármi piti hiba és kínlódhatsz a küldözgetéssel, szállítással.

Te dolgod, de én nem vennék neten, csak olyat, amivel ha bajom van, eldobom.

2016. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
De ha át is b.xna feltudom jelenteni,mert megadta a felesége bankszámlaszámát, és nevét, meg az eladó a lakcímét. Szóval,ha pl, egy játékautót küld,nyugodtan felmehetek megverni.:)
2016. márc. 19. 20:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!