Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit kezdjek a nagynénémmel?

Mit kezdjek a nagynénémmel?

Figyelt kérdés
Apám húga egyszerűen kiborít. Idegenekkel mindig nagyon behízelgő, velünk meg úgy beszél, mint a kutyákkal. Nekem például folyton azzal jön, hogy nem viszem semmire, mert szerencsétlen vagyok, és nem értek semmihez. Már nem is szoktam neki mondani semmit, mert úgyis én leszek a hülye a végén. Valahogy mégis megtudta, hogy Kaliforniába akarok menni továbbtanulni, egyből elkezdett velem ordítani, hogy nem is tudok angolul (100 pontos TOEFL tesztet csináltam), és tutira nem fognak felvenni, de ha mégis, le fognak lőni a kampuszon, mert annyira béna vagyok. Szerintetek hogy állítsam le? Annyira idegesítő. :(
2016. ápr. 15. 20:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%

Tényleg idegesítő ember meg kibírhatatlan meg mégis mi köze van hozzá.


Na de én leszek az ördög ügyvédje: ugye tudod, hogy ott nincs államilag támogatott oktatás? Elnyersz egy ösztöndíjat egy félévre, az oké és utána mi van ha nem sikerül megint? Vannak jómódú emberek bőven itthon is, de 30 ezer dolláros féléves képzésdíjakat azért tényleg baromi kevesen tudnak kifizetni. Átgondoltad ezt, hogy mennyire reális célkitűzés ez? Egyik barátommal pont nemrég beszéltük át ezt a témát, csak ő mesterre ment volna ki.

2016. ápr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 szántóvető ***** válasza:
100%
üsd meg izomból.
2016. ápr. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
Szüleid hol vannak? Mamád? Tesód? Nem igaz, hogy az egész családban nincs valaki aki rá szólna.
2016. ápr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy reagálod le legközelebb :)
2016. ápr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
LEreagálni XD Mónika show színvonal :D
2016. ápr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Koszond meg szepen neki a biztatast! "Koszonom biztato szavaidat!" Remelem sikerul amit szeretnel! Szerintem irigy, s nem is csodalom hogy az, hiszen nem mindenki mehet Kaliforniaba tovabbtanulni!
2016. ápr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nézzél át rajta nyugodtan! A te életed a te életed, nem az övé, nem az ő dolga. Te meg menjél arra , amerre a szíved húz, mert valószínűleg ott van dolgod (sors-szerint.)
2017. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!