Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Volt már valahol olyan hogy...

Volt már valahol olyan hogy akár családon családon belül nők erőszakoskodtak gyerekkel (fiatal fiúval)?

Figyelt kérdés

Ma láttam egy kétértelmű videót, és barátnőmmel nem tudtuk eldönteni, hogy szórakoznak-e vagy sem. Ha nem szórakoztak, komolyan előfordulhat ilyen???? Hol élünk???

Esetleg ti ár hallottatok ilyenről? Ez csak nekem új?



2016. ápr. 24. 20:10
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
96%
Szóval amíg valakibe nem dugnak bele valamit erőszakkal addig az illetőnek nem keletkezhetnek testi és lelki sérülései?? De jó is lenne ha így lenne!
2016. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
9%

Sose állítottam ezt, 11-es. Viszont most már érdekelne, hogy egész pontosan mi zajlott abban a videóban.

Fiús anyaként el sem tudom képzelni, hogy egy nő szexuális, pláne bántalmazó kapcsolatba lépjen a saját fiával (másképp se helyes bántani, nyilván, de itt most ez a téma), valami egészen elvetemült perverzitás kell az ilyesmihez, amit egyszerűen nem tud befogadni a lelkem.

2016. ápr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
96%
Pont ugyanolyan elvetemült mint amikor egy apa vagy egy férfi teszi ezt. Mint mondtam, ez egy ilyen tündérmese, hogy az anya vagy a nő ilyen szempontból jobb ember mint egy férfi.
2016. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%

Mit értesz erőszakoskodás alatt?

Ez nekem is új!...

2016. ápr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
96%

Még sosem hallottam ilyenről de ez nem jelenti azt, hogy nem is létezik.

Sajnos még mindig olyan világban élünk, ahol az emberek bántják, ölik egymást.

Az erőszak gyakoribb, mint azt el tudnánk képzelni, miért ne fordulhatna elő családon belül?

Ilyen szempontból a nők is pont olyan sárosak, mint a férfiak, nem nemfüggő, hogy valaki agresszív-e, vagy sem.

2016. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Az, aki elköveti, nyilvánvalóan nem jobb ember, viszont az anya-fiú viszonylatban ez sokkal-sokkal ritkábban fordul elő.


[link]


[link]

2016. ápr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
12%

#16

Inkább ritkábban derül ki. De szakértők szerint gyakoribb mint az apa lánya dolog.

2016. ápr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
87%
Linkelj már be egy ilyen szakértői nyilatkozatot, kérlek.
2016. ápr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
42%

Persze gyakoribb :D Én is kíváncsi lennék arra a szakértői véleményre.

De igazából nem kell csodálkozni 39% hasznos válaszokat ad...

2016. ápr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
86%

A kamasz, hormonálisan érő fiúk könnyen befolyásolhatóak. A fiuknál amúgy is van egy olyan periódus amikor idősebb nőkre buknak, mert már kívánják, de a velük egykorúakat még nem merik becserkészni. Ha ilyenkor valaki kikezd velük, akkor ők ennek inkább örülnek, mint zaklatásnak veszik. És a fiúk ritkábban árulkodnak mint a lányok, mert ami egy fiúval ilyenkor történik az neki jó érzés, még ha egy kislányt veszünk annak nem jó érzés a dolog. A lelki részét ne boncolgassuk, a fiúknál ez inkább menő dolog, persze van akinek az életét szétcseszi a lelki trauma.

És sajnos itt is jellemző, mint a legtöbb gyermek molesztálásnál, hogy mostohaszülő, nagynéni vagy sajnos szülő követi el. De ez kultúra függő, nézzétek meg vannak olyan helyek ahol 12 évesen házasodnak, mégse alakul ki lelki trauma. Az a baj, hogy az emberek jó dolgukban nem tudják mit csináljanak.

2016. ápr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!