Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Volt már valahol olyan hogy...

Volt már valahol olyan hogy akár családon családon belül nők erőszakoskodtak gyerekkel (fiatal fiúval)?

Figyelt kérdés

Ma láttam egy kétértelmű videót, és barátnőmmel nem tudtuk eldönteni, hogy szórakoznak-e vagy sem. Ha nem szórakoztak, komolyan előfordulhat ilyen???? Hol élünk???

Esetleg ti ár hallottatok ilyenről? Ez csak nekem új?



2016. ápr. 24. 20:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
61%
Az én anyám folton erőszakoskodott velem. Vigyem ki a ezemetet stb. 😀
2016. ápr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
42%
Dieselgirl jót röhögtem a válaszodon, nagyon jó a humorod! A kérdésre meg annyit hogy velem megtörtént tizenéves koromban a valóságban is egyszer az osztályban pár csaj részéről, egyszer meg az utcán 3 lány részvételével hogy körbekaptak és félreérthetetlen cselekedetekbe kezdtek néhány testrészemmel. És milyen hatással volt rám? Semmiféle káros vagy maradandóan rossz élményt nem okozott.
2016. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Tóth Péter Tamás válasza:
90%
rózsaszín világ pls
2016. ápr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%

Valamikor régen laktunk olyan helyen, ahol mindenki tudta, a fiát egyedül nevelő mama "beavatta" a 13 éves fiát, sőt együtt is fürdött vele, pucéran.

De ezt mindenki magánügynek tekintette, a srác mehetett volna az apjához is lakni, de nem akart. Nyílván jó volt neki ez a helyzet, nem is volt egészen százas.

2016. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

A kedves "édesanya", a kisfia, és a két kis hugica a nagy magyar valóságban:

[link]

2016. aug. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Még egy "édesanya".

[link]

2016. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
nagyon gyakori, sajnos. meztelenre vetkoztetes, fenekeles, lazmeres fenekben egy kamasznak, ilyesmire kell gondolni. nehezen bizonyithato de nagyon megalazo
2016. aug. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Olvastam itt egy-két furcsa választ... hogy életkorfüggő dolog ez, valaki szerint, hogy "a fiú akár élvezi is ezt"...


"Csak" azt felejtette el a hozzászóló, hogy soktényezős a dolog, és hogy gyakran nem is maga az aktus a legszörnyűbb, de természetesen az is sokszor kellemetlen lehet a kiskorú áldozatoknak. A felnőtt hozzáállása, a lelki ártalom, amivel felteszi a pontot a nemi aktus alatt / után.


Aztán nem mer szólnia gyerek, évekig, felnőttként évtizedekig senkinek, hogy mi történt vele...


Tudat alá fojtja, aztán nem tudja, az életében számos tényező miért sikerül félre, miért szorong bizonyos helyzetekben tinikorában is, felnőttként is, miért vannak bizonyos eg.ügyi problémái, miért blokkolódik felnőttként bizonyos helyzetekben a nemi élete során (már ha lesz egyáltalán nemi élete bármikor is onnantól), és sorolhatnám.


Az elmebeteg anyáknak (már aki közülük elmebeteg) az az alibije, hogy ők a "gyengébbik nem", evvel élnek vissza.

2016. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!