Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tennél ha kiderülne otthon?

Mit tennél ha kiderülne otthon?

Figyelt kérdés

Megpróbálok mindent leírni, hogy tiszta képet kapjatok.

Van egy család, apa anya és két nagyobb, tizenéves gyerek.

Apa dolgozik jól keress, anya felállásban éppen csak valamit, de vezeti a háztartást és intézi a család ügyes bajos dolgait, szépen élnek.

Édesapa beteg lesz, sajnos nem tud dolgozni. Az, hogy sikerül e fel épülnie leginkabb idő és pénz kérdése. A vizsgálatokat az orvos szerint minnél hamarabb kellene megejteni, de csak napok-hetek múlva lenne hely az állami intézetekben, ezért a megtakarításokból magán intézeteket keresnek fel. Megkezdődik a kezelés, a pénz fogytában. Ekkor még ott vannak a drága gyógyszerek, étel kiegészítők stb...

Édesanya éjszakai takarítást vállal, de a két munkával sem keress annyit, hogy az elég legyen. Egy idő után muszály kölcsönt felvenni, de a férj állapotával kapcsolatban jó híreket mond az orvos.

A takarítási munka egy masszázs szalonba van, ahol felajánlanak egy munkát. Igazából szexuális jellegű, de maga az aktus nem történik meg!

Végülis elvállalja, de nem szól róla senkinek. 8 hónapig dolgozik ott, anyagilag rendbe jönnek, a férje is felépül és miután vissza megy dolgozni, a nő otthagyja a munkáját.

Senkinek nem beszélt erről, fél hogy mi történe ha kiderülne. Mit tenne a férje és mit gondolnának róla a gyerekei, családja. Néha úgy érzi el kellene mondania legalább a férjének, néha meg úgy hogy el kellene felejtenie és örülni, hogy meggyógyult férje és visszakapta a régi életét.

Férfiak/férjek ti mit tenénetek ha ez a ti feleségetekkel történt volna meg? Elválnátok, haragudnátok? Vagy megertetenétek? A pénzt teljes egészében a családra költötte, számlákra ételre, orvosoknak hála pénzre, és vizsgálatokra, gyógyszerekre.

Mivel egy nagyobb kölcsönt kaptunk valakitől ezért a férj nem gyanakodott, és a vizsgálatok-gyógyszerek összegét sem osztotta meg vele a felesége.


2016. ápr. 27. 09:21
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
91%
Ha eddig titkoltam, továbbra sem mondanám el. Mert most már az lenne a legnagyobb baj, hogy eddig miért nem mondta, miért csinálta a tudta nélkül ennyi ideig, stb. Valahogy kevés az esély ilyenkor már, hogy nem borul minden, ha elmondja.
2016. ápr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
73%

A kérdés + a történet elejéből már gondoltam, hogy hasonló lesz a vége, csak én a prostira tippeltem elsőnek...


Egyből ez a vicc jutott eszembe:

[link]


Mondjuk úgy vannak olyan helyzetek amikor ilyen dolgokra kényszerül az ember. De nézzük a jó oldalát, nem lettél prosti. Azért elég mélyen voltatok, még annak ellenére is, hogy mindent megtettetek...

Ilyen körülmények között én nem haragudnék, persze az rosszul esne, hogy ennyi idő után szerzek róla tudomást...

Viszont szerintem ilyenkor sokat számít, hogy milyen forrásból tudja meg a férj!


Én a helyedben elmondanám, de titkolhatod is, csak nehogy felemésszen a lelkiismereted!


23F

2016. ápr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
87%

Ertheto, de ha akkor mikor a dontest meghozta, egyedul tette, es eltitkolta, akkor most utolag mar ne deruljon ki.


A legjobb szandekkal torteno becsapas is becsapas, aminek hazastarsak kozt nem kene helye legyen

2016. ápr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Akkor a felépülése érdekében nem mondta el, nem akarta terhelni.
2016. ápr. 27. 10:26
 5/52 anonim ***** válasza:
90%

megkérdezhetem, hogy te ki vagy a történetben?


23F

2016. ápr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
14%
Akármennyire is a jó cél vezérelte, nem mentesíteni attól hogy megcsalt. Sorozatosan. Elválnék.
2016. ápr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
29%
A gyógyszerekre fordított pénz sem mentesítene az alól, hogy idegen férfiak farkát verted ki. Prostitúció is, megcsalás is. Még szerencse, hogy csak egy unatkozó kis hülye fantáziájában létezik az egész.
2016. ápr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
42%
Hogy megy a titkolózás? Az senkinek nem tűnik fel, hogy nem 35000 Ft-ot hoz haza félállású takarításért havonta, hanem milliós nagyságrendű összeget?
2016. ápr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 Kései Sirató ***** válasza:
84%

Nem kell elmondani!

Én már az állás elvállalása előtt megbeszéltem volna. Ha akkor nem tetted, akkor most már hallgass vele és próbáld meg elfelejteni!

2016. ápr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
83%

Soha, de soha ne beszélj róla senkinek!!!

Még a gyerekeidnek sem!

A jó szándék vezérelt, a férjed felépülése.És ne legyen lelkiismeretfurdalásod, inkább tedd össze a két kezed, hogy meggyógyult.

Hatalmas csalódást okoznál ha beszélnél róla.Elhiszem, hogy nem könnyű, de temesd el ezt magadban, ÖRÖKRE, és semmilyen körülmények között ne beszélj erről.

Én is bármit, mindent megtettem volna ebben a helyzetben.

2016. ápr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!