Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Drogos hozzátartozóval kapcsol...

Drogos hozzátartozóval kapcsolatos tapasztalatokat szeretnék hallani! Ki, hogy élte meg a borzalmakat!? Meddig tűrtetek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 12. 19:32
1 2
 1/13 anonim válasza:
53%

Az egyik baratnőm tapasztalatai (ő semmit nem használt/csinált csak a párja):


A drogos kapcsolatokból soha nem sülnek ki jó dolgok! ha valaki egy drogot használ az többet is fog ha más nem ki fogja próbálni ami mindenkire másképp hat, lehet agresszív vagy túl nyugodt kiből mit hoz ki!

Ha te nem drogozol semmi képp ne állj össze egy olyannal.

Ha hozzá tartozód próbáld meg elvinni kezelésekre kompromisszumokat kötni hogy minnél kevesebbet használjon bármit is és aztán ha szerencséd van akkor le teszi önerőből.

De ha valaki elkezdte és nagyon nem hajlik arra hogy abba hagyja akkor csak orvosi/szakértői segítséggel fog menni.!


(idegileg sokáig nem lehet bírni hamarabb rámehetsz te mint aki drogozik)

2016. júl. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy alapjában nagyon jó párkapcsolatom ment emiatt tönkre.

Agresszív, manipulatív, hűtlen pérom lett. Rá sem ismertem volna, ha nem látom végig a változásait. Megváltoztatja teljesen a személyiséget és a használónak nincs beleszólása a változásba.

Életem párja lehetett volna, de sosem fogom visszakapni azt az embert, akibe beleszerettem. Mindennap látom szinte, több éve, hogy szakítottunk, de még mindig nagyon fájdalmas látnom, ahogy le van épülve, szenved...

A legrosszabb a tehetetlenség. Bármit is teszel, elveszíted. Vagy így, vagy úgy. Borzalmas, hogy nem tudom megmenteni. Hiszen nem mentheted meg saját magától.

2016. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne tudni milyen drog, mert marhára nem mindegy...

Aktív marihuána fogyasztó a párom.

2016. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Párom fűvezik, elejétől kezdve tudok róla..nem állandóan hanem havi párszor aztán van úgy h fél évig semmi! Kapcsolatunk elején mondta, h anno fiatal korában mást is próbált.. 4,5 éve vele vagyok engem nem zavar..nem agresszív tőle se semmi!
2016. júl. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Gondolom tisztát szív!
2016. júl. 12. 20:58
 6/13 anonim ***** válasza:
"Gondolom tidztát szív!" - ezek szerint a te hozzátartozód vmi herbállal mérgezi magát?
2016. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen , a Fiam!
2016. júl. 12. 21:17
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem herbállal mérgezi magát!

Nézett olyat is,velem mivel vele voltam.. de nem vett...nem fogok most ebbe bele menni,nekem semmi károm nem származott ebből,hogy fűvezik..meg most egy felnőtt embernek hogy mondja meg bárki is,hogy a pénzét amiért megdolhozik mire költi! Nem ettől agresszív,hanem a piától.

2016. júl. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Nekem a párom füvezett egy ideig, aztán mikor népszerűvé vált a herbál kipróbálta..aztmondta,nem olyan jó mint a fű, de legalább olcsó.. Amint felkerült a C listára, megváltozott a herbi összetétele. Aztán rohamosan romlott az életünk,kapcsolatunk. Agresszív lett, nem evett,nem mosolyogott csak ha szívta azt a xart. Nem tudtam rá hatni. Kórházba került, mert annyira tönkrement az immunrendszere, gondolná az ember ,hogy tanult ebből a dologból.HÁT NEM!

Szakítottunk.

Ez se hatotta meg.

Mégjobban belecsúszott.

Aztán jött a zene nevű drog.

Pesten történt egy eset, hogy egy férfi félmeztelen szaladgált az utcán-meghalt.


Az exem volt az.

2016. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én rendes marihuánát szívtam 7 éven át, az utolsó kettőben árultam is és így meg volt az anyagi lehetőségem, hogy napi 1-2 grammot is elszívtam.

Az első 6 3vben teljesen normális voltam, semmi baja nem volt a páromnak sem azzal, hogy szívok, ő lényegesen kevesebbet szívott, max havi 1-2 alkalommal...

Aztán a 7-dik évben ütött be a krakk, párszor ledobta az agyam az ékszíjat, aztán egyszer úgy is maradt... Nem tudtam megfogalmazni, mi a bajom, bárhányszor megpróbáltam, csak azt láttam, hogy hülyén értetlenül néznek rám... Még az orvosok is... Így kerültem be a zárt osztályra... Na ott el is töltöttem 2 hónapot...

Deperszonalizációs zavar a hivatalos diagnózis.

Kb abból áll, hogx a valóság érzékelésem elszakatt a tudati létemtől... Ne is próbáld elképzelni, hogy milyen érzés, aki nem szenved ettől, az egész biztosan elképzelni sem tudja... 4 évembe tellett úgy ahogy talpra állni.

Szívni nem szívhatok, pedig nagyon szeretnék... De ha szívok szinte azonnal rosszabbodik az állapotom és hetekig tart mire összeszedem magam... Elvesztettem a páromat, megélhetésemet, mindent... Ha anyukám nem tart ki mellettem számomra teljesen érthetetlen hogy miért, akkor most szerintem a híd alatt laknék és kéregetnék... Vagy már fel is akasztottam volna magam...

Nagynehezen kezdek újra talpra állni, sikerült letennem a hegesztő szakmát, úgyhogy meg tudok élni most... Bár valószínűleg fájdalmas halálom lesz miatta...

Dühít, mikor olyanokkal találkozom, akik 15-20 éve szívnak és semmi bajuk, soha egy halálparájuk nem volt tőle...

Meg az is dühít, mikor a gyerekek hirdetik az igét neten, hogy a fűtől nem lesz semmi bajod... Ha van hajlamod mentális zavarra, azt bizony az egyszerű marihuána is előhozhatja... És persze azt, mire van hajlamod, azt csak utólag tudhatod meg...

Ismerek a sok kórházban és pszihiátrián töltött időből sok olyat, akiknek az egyszerű ártalmatlan marihuána segített kialakítani bipoláris zavart, jó néhány skizofrént, mázlistákat, akik megúszták 1-1 pár hétre hónapra kiható pszichózissal..

Aztán pár éve mikor elkezdett ez a herbál fos terjedni, jelent meg rengeteg emberi roncs... Ameddig még magánál van a fiad, érdemes lenne elvonóra vinni... Sokat jelent ha megismer más embereket, akik le akarnak szokni, vagy épp már leszoktak..

Ha van rá lehetőséged, tudom, hogy nehéz, de talán az egyik legfontosabb dolog, kiszakítani a baráti köréből, elköltözni és új életet kezdeni valahol messze, ahol nincsenek a régi haverok, akik rántanak bele a rossz dolgokba, ahol nem ismer még egy dílert sem... Ahol semmit nem ismer... Nekem ez segített abbahagyni a füvezést végleg...

2016. júl. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!