Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit lehet tenni ha a párod...

Mit lehet tenni ha a párod szülei, testvérei, sógornőid az ő exét szeretik velem meg konkrétan szóba se állnak?

Figyelt kérdés
Évek óta ez megy, nem járok velük össze ez miatt, mert meguntam hogy a családi összejöveteleken nem szólnak hozzám. A volt élettársát istenítik, akivel előttem 2 évvel mentek szét. Igaz van gyerek is, de ez annyit számít?
2016. júl. 24. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

a párod mit csinál ? neki kéne helyretenni a családját.

én biztosan nem tenném ki a páromat ennek, ha ennyire retardált a családom,akkor inkább nem vinném magammal,hogy ne érezze magát rosszul. de nyilván a családot is helyre tenném !


valóban a párod exe az anyósodéknak az unokájuk anyja. szóval nem várható el,hogy ne találkozzanak , ne legyenek jóban. a gyerek miatt örökre a család része marad. DE mivel már nincsenek együtt jó ideje és új párja van a fiúknak, akkor az lenne a normális,hogy téged fogadnak el új párnak.

rengeteg ilyen családot tudok, ahol anyuka -apuka már nincsenek együtt, mindkettőnek új párja van. és a család az aktuális párt elfogadja. ez a normális. az ex az meg a gyerek miatt a család része marad.

amúgy te is próbálkozhatsz tenni,hogy megkedveljenek. de elsősorban nekik kéne nyitni.

2016. júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És a párod elmegy nélküled a családi bulikba, ahelyett, hogy kiállna érted? Nekem ez furcsább, mint a család viselkedése.
2016. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már megkédezted többször is - nem az exet istenítik, hanem tartják a kapcsolatot az unoka anyjával.
2016. júl. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ez úgy zajlott, hogy a szüleim elváltak, és anyukám még sokáig járt az anyósához (nagyimhoz). De évekig, mert nagyon jóban voltak, illetve apám testvére anya munkatársnője volt, anya volt apám testvérének a lányának a keresztanyja, stb stb. Apa párját nem fogadta el a család, egyetlen egyszer találkoztak vele (és talán háromszor), de lehetetlen helyzet volt. Anya új párt talált, leszakadt apa családjáról, ennek öt éve. Azóta apának van új felesége, és nagyon szereti mindenki. De azt hozzátenném, hogy 10 éve váltak el, apa új felesége 3-4 éve van. Nagyon sok idő. :( Nagyimmal hiába próbált kedves lenni apa első nője, nagyi hajthatatlan volt, mivel ő szinte sajátjának élte meg a válást, mivel nagyon szerette anyukámat.

Kitartást, előbb-utóbb úgyis megenyhülnek! :) (remélem segített valamit a történetem.)

2016. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!