Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek felvegyem vele a...

Szerintetek felvegyem vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy harmaduncsitesom akirol eddig fogalmam se volt hogy az de mar regota ismerem velem egy idos 14 eves en lanyvagyok ő fiu es sztem baromihelyes de ez most nemlenyeg es ugy rokonom hogy az en apukam es az ő anyukaja masoduncsik es sokat szoktam latni itt ott a varosba es eleg szarulerzem magam amikor nemkoszonokneki pedig ugy koszonnek de aztse tudja kivagyok. Pedig tok jo lenne vele haverkodni meg menni varosi programokra meg ide oda.es szerintetek rairjak facebookon? Ha igen hogy irjam meg neki ezt az egeszet?
2016. júl. 26. 22:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
22%
14 eves !!!csajszi dobd be magad mond meg neki hogy nemreg tudtad meg hogy az uncsitesod es szeretnel megismerkedni vele ha nem gond vagy csak alisd meg az utca ha nincs nagyon elfoglalva a lanyok melleinek bamulasaval es csak koszonj ra azt add elo amit akarsz legy tokos es ne egy felik csaj aki fel koszonni a sajat uncsitesojanak:)az ero veled van;)
2016. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Okes😁jolvan😊

Koszonom😄😘💗

2016. júl. 26. 22:41
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja es amugy szerintem őt a motorok jobban erdelik mint a csajok mellei xD van egy Quadja😍😍💝meg simson meg sportmoci szal telivannak na 😂
2016. júl. 26. 22:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Téged az unokatestvered érdekel v a pénzük?
2016. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Quad, Simson, meg sportmoci... meg Provident...
2016. júl. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha látod legközelebb akkor köszönj neki és mondd el hogy rokonok vagytok. Inkább személyesen.
2016. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Szóval 14 évesen ráakarsz hajtani a pénzes rokonodra. Üdv a középkorban. Boldog családon belüli kapcsolatot.

Szerintem hagyd békén, még ha legális is amit akarsz szerintem akkor is felszínes és beteges.

2016. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem lényeg, hogy "baromihelyes", akkor minek említetted meg?
2016. júl. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"baromi helyes" "van quadja (core 2 quadja? ha!) meg mocija.. (blabla) " Aha. És akkor ilyenkor megsértődnek a lányok, ha azt mondják rájuk: anyagias, ribizli stb.

Vedd fel a kapcsolatot. Kicsit fura lehet mindkettőtöknek, de szerintem nem fog elhajtani. De nem tudom miért kellett kiemelni, hogy quadja van.

2016. júl. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hat ti hulyekvagytok! Azert nemkezdenek ki az uncsimmal!! En nemvagyok osztalytarsam
2016. júl. 27. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!