Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek felvegyem vele a...

Szerintetek felvegyem vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy harmaduncsitesom akirol eddig fogalmam se volt hogy az de mar regota ismerem velem egy idos 14 eves en lanyvagyok ő fiu es sztem baromihelyes de ez most nemlenyeg es ugy rokonom hogy az en apukam es az ő anyukaja masoduncsik es sokat szoktam latni itt ott a varosba es eleg szarulerzem magam amikor nemkoszonokneki pedig ugy koszonnek de aztse tudja kivagyok. Pedig tok jo lenne vele haverkodni meg menni varosi programokra meg ide oda.es szerintetek rairjak facebookon? Ha igen hogy irjam meg neki ezt az egeszet?
2016. júl. 26. 22:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szal... tetszik neked a srác, imponál, hogy van pénze, szívesen járkálnál vele, meg ilyenek... :D Aha. Te ilyen sorozatokon nevelkedett lányka vagy? Tudod, hogy az ilyen hormonbombáknak, mint egy 14 éves fiú, lesznek majd igényei, te meg bele fogsz menni, mert kényelmes, és lehet belőle drámát csinálni, amitől fontosnak érezheted magad? Annyi mindent tudnék írni neked, de úgysem fogadnád meg, mert már a "nagylányvagyok" korszakban vagy. Csak egy valami. Sosem lesz jó vége az ilyen üres, sekélyes, rajongok, akarom, kell nekem, én vagyok a világ közepe- dolgokból. Én szóltam.
2016. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!