Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tegyek ha már végképp nem...

Mit tegyek ha már végképp nem bírom elviselni a férjem nővérét?

Figyelt kérdés
A tipikus buta liba-típus.Folyton hisztizik,sipítozik,ha valami nem úgy van ahogy ő akarja egyből jön a nyávogás.A tipikus buta liba-típus.A hangja is oyan irritáló.Mindig is utáltam az ilyen nőket, nem is tűröm meg őket magam körül,de őt ugye muszáj.Ráádásul ő a családban a kiskedvenc. Mivel két fiú után nagy korkülönbséggel, született és lány lett az anyósomék szörnyen elkényeztették.Nem értem mivel tud ő többet nálam vagy bárki másnál? Mitől olyan különleges,hogy körülötte forog a világ,én meg láthatatlan vagyok. A férjem is oda van èrte (csak azt nem értem mit eszik rajta),amikor együtt vqn a család ő is többet foglalkozik vele mint velem :-( És nem veszik észre, hogy miattuk ilyen, mert a szeszélyei szerint ugrálnak.Ha pedig valami legapróbb kínja-baja van ne tudjátok meg, hogy körbenyalják..Főleg most,hogy terhes. Màr másodszor terhes, én meg 4 éve próbálkozom,hogy teherbeessek de nem megy :-( Olyan apróságokat meg már meg sem említek,hogy a 2éves fiát úgy hívják ahogy én világéletemben el akartam hívni a gyerekemet,és ha ez a gyereke is fiú lesz azt a nevet választotta ami a második kedvenc nevem...De az én érzéseimmel nem törődik senki,és még jópofát is kell vágnom ehhez az idegesítő perszónához.Kíváncsi vagyok valaki szembesíteni fogja-e vele egyszer hogy az.

2016. szept. 9. 16:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
73%

Ok, csak kamu, de tegyünk úgy, mintha...

Szegénykém, nagyon sajnállak, szánalmas egy életed van. Nem is lehetnél gyerekesebb, rosszindulatúbb és irigyebb.... :-( Tulajdonképpen neki minden megadatott, amit te szeretnél és ezért mérhetetlenül utálod. Még jó, hogy nem szégyelli magát, hogy szeretik és vannak gyerekei. Én sem kérdeztem végig minden családtagot, hogy ugyan adhatom-e az általam kedvelt nevet, vagy valaki már lefoglalta (?) Szedd rendbe az életedet, önbecsülésedet, önbizalmadat és ne mások ítéletén, meg szeretetén keresztül határozd meg magad...

A sógornődet meg hagyd békén, neki semmi köze a te nyomorodhoz....

2016. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
36%

Irigy van arra, hogy neki összejött a baba. És mi közöd van ahhoz, hogy hogyan nevezi el a gyerekét?? Te is majdnem olyan vagy, mint ő. Meg ha a férjed többet foglalkozik vele, mikor együtt a család az miert baj? Gondolom nem mindig az ő fenekében ül,de ha nem kedves vele,akkor el lesz kiáltva kaki alaknak.


Én sem bírom az ilyen fajta nőket, de elviselem őket.

2016. szept. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Ja,a család szereti de rajtuk kívül pont,hogy mindenki utálja. hozzá van szokva hogy otthon még ki is törlik neki,nem tud beilleszkedni sehová. Iazából egy nagy nulla...Még a férje is azt mondta hogy elege van az állandó vinnyogásából,és hogy több gond van vele mint a gyerekkel,ami igaz is.És ő mászik rá a saját családjára pont azért mert máshová nem kell.Ha nektek is kötelező lenne hallgatni a nyavalygását meg el kellene türni,hogy csicskáztat benneteket nem így beszélnétek.Nem vagyok rá irigy csak irritál.34 éves,lassan 2 gyerekes anyaként nem annak kellene lennie a legfőbb gondjának,hogy a bátyjával fésültesse a haját,meg sírjon ha lelassul az internete,meg,hogy kijelentse,hogy addig nem indul el dolgozni amíg más le nem mossa helyette az ő kocsiját.És ezt csak kb.1nap.
2016. szept. 9. 18:00
 14/25 anonim ***** válasza:
34%
Úristen, nem csodálom, hogy nem esel teherbe, a Jóisten csak figyel néha! Rosszindulatú vagy de nagyon. Gondolkodj el, őt miért szeretik. (nálam is volt zavaró hugi aki menőbb mint én de nem fújtam rá csak emiatt, csak akkor ha csinált is valamit).
2016. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
48%
Az, hogy azokat a neveket adta a gyerekének, amit majd te is szeretnél a tiednek, ne zavarjon, előfordul. Férjemnek is van egy rokona, akinek a a két gyerekét is úgy hívják, mint a mienket. Pontosan abban a sorrendben is születtek. Tehát mindkettőnknek az első lány, nevük mondjuk Kata, a második fiú, nevük legyen mondjuk Csaba. Aztán nekem lett még egy, már jeleztem neki, hogy tudja, a harmadik mondjuk Béla lett, nehogy már pont az különbözzön. :D Mondta is, hogy megjegyezte.
2016. szept. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
16%
persze, persze, tudom, akinek nincs igaza, annak van:)
2016. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
85%

Te is adhatod ugyanazokat a neveket, amiket ő adott a sajátjainak, már csak azért is, mert gondolom a családnevük különböző lesz.


Azt nem tudom, hogy mit értesz csicskáztatás alatt, de felnőtt vagy, miért hagyod? Egyszerűen nem csinálod és kész.

2016. szept. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
17%
Torodj a sajat elcsesz.tt meddo eleteddel. Jobb is ha nem lesz gyereked. :)
2016. szept. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
53%
Végre egy lepontozós topik :) te is nyomj a pirosra! :)
2016. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
51%

"Mások értékei láttán ébredt ellenséges indulat, amely önmagára nézve rossznak látja a másik lelki vagy anyagi javait. Gyümölcse a káröröm. Az irigység rejtettebb megnyilvánulásai:


az irigy ember nehezen viseli mások tudásban, tiszteletben, világi javakban vagy az életszentségben való gyarapodását;

elhúzódik a szerencsés embertől, örül, ha az bajba jut;

szívesen hallgat megszóló és rágalmazó beszédet;

mások dicséretét kisebbíti, kedvetlenül és közönyösen beszél róluk, jó cselekedeteiket túlzott iróniával magasztalja, s ezzel eltorzítja;

a másokat dicsérő beszédet kedvetlenül hallgatja, félbeszakítja, gúnyt űz belőle, vagyis akadályozza a tisztelet születését iránta;

a jót elhallgatja, vagy félremagyarázza, a jó szándékot kétségbe vonja."



Tudtad-e, kedves kérdező, hogy az irigység a hét főbűn egyike. Nem szívesen lennék a sógornőd...:/

2016. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!