Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tegyek ha már végképp nem...

Mit tegyek ha már végképp nem bírom elviselni a férjem nővérét?

Figyelt kérdés
A tipikus buta liba-típus.Folyton hisztizik,sipítozik,ha valami nem úgy van ahogy ő akarja egyből jön a nyávogás.A tipikus buta liba-típus.A hangja is oyan irritáló.Mindig is utáltam az ilyen nőket, nem is tűröm meg őket magam körül,de őt ugye muszáj.Ráádásul ő a családban a kiskedvenc. Mivel két fiú után nagy korkülönbséggel, született és lány lett az anyósomék szörnyen elkényeztették.Nem értem mivel tud ő többet nálam vagy bárki másnál? Mitől olyan különleges,hogy körülötte forog a világ,én meg láthatatlan vagyok. A férjem is oda van èrte (csak azt nem értem mit eszik rajta),amikor együtt vqn a család ő is többet foglalkozik vele mint velem :-( És nem veszik észre, hogy miattuk ilyen, mert a szeszélyei szerint ugrálnak.Ha pedig valami legapróbb kínja-baja van ne tudjátok meg, hogy körbenyalják..Főleg most,hogy terhes. Màr másodszor terhes, én meg 4 éve próbálkozom,hogy teherbeessek de nem megy :-( Olyan apróságokat meg már meg sem említek,hogy a 2éves fiát úgy hívják ahogy én világéletemben el akartam hívni a gyerekemet,és ha ez a gyereke is fiú lesz azt a nevet választotta ami a második kedvenc nevem...De az én érzéseimmel nem törődik senki,és még jópofát is kell vágnom ehhez az idegesítő perszónához.Kíváncsi vagyok valaki szembesíteni fogja-e vele egyszer hogy az.

2016. szept. 9. 16:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
70%

Az érthető, hogy évek alatt eleged lett egy hisztis icsából, de épp itt a bibi; évek óta ilyen, akkor is ilyen volt, amikor találkoztál a mostani férjeddel, akkor is, amikor bemutatott a nővérnek, akkor is, amikor összeházasodtatok, stb. Mindig! Ha tudtad, hogy nem fogod elviselni, legalább mondtad volna a férjednek, hogy kevesebbszer találkozzatok. De az írásodból nagyon úgy jön le, hogy te ezt soha nem mondtad neki, ő pedig magától nem fogja észrevenni, hogy a tesó elkényeztetett, ha eddig nem vette észre.

Arról meg nem tehet szerencsétlen, hogy terhes lett. De te arról igen, hogy irigy vagy...

2016. szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
77%
Attól te nem leszel több, hogy lenézed a másikat, meg irigykedsz... itt te hisztizel egyedül, és a férjednek egyszer csak elege lesz belőle.
2016. szept. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
72%
Akkor ne talalkozz vele, hiszterika meddo liba. Nyilvan nem azert adta azt a nevet mert neked tetszik. Jo hogy nem vedeted le a nevet hogy csak te anyakonyveztethesd. Nem kell jo pofat vagni. Miert kellene? Ha itt ekkora a szad akkor elotte is legyen az.
2016. szept. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 éve viselem el a férjem szintén hülye pcsa nővérét. Eleinte ugyanezeken keresztül mentem mint amiket most leírtál. Utáltam, hogy neki mindig minden olyan könnyen összejött (gazdag pasi oldalán nem nehéz), és ez most is így van. De volt egy pont, mikor azt mondtam hogy elég az önsajnálatból. Belebetegedtem az irigységbe. És rájöttem hogy senki nem tudja ezt a nyomorult helyzetet megváltoztatni, csak én magam azáltal, hogy megváltoztatom a hozzáállásomat. Bevettem a leszrom-tablettát. Még mindig utálom a sógornőmet, még mindig irritál, de igyekszem nem sűrűn találkozni vele(mindig találok kifogást), ha meg muszáj akkor közömbösen viselkedem. Neked is ezt tanácsolom, ha nem akarod hogy a saját egészséged lássa kárát.
2016. szept. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Hát a kérdésed meg a válaszaid alapján te sem lehetsz egy könnyű eset.
2016. szept. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!