Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tehetnék? Mivel lenne jobb?

Dorcii405 kérdése:

Mit tehetnék? Mivel lenne jobb?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok a "lázadó" korszakomban.Régen alsóban mindig bántottak vertek és aláztak az osztálytársaim.Ez legyengített ezért megváltoztam.Utálatos gonosz voltam velük, hogy felfogják hogy hagyjanak békén.11 évesen nyáron vettem észre hogy depressziós tüneteim vannak.Vágtam magam mindig sírtam és nem akartam sehova elmenni csak egyedül lenni. Elkezdődött az 5. azt hittem befejezik.De nem tették.Undorító módon mocskolták az életemet családomat.Akkor már igazán "lázadtam".Mindig ingerült voltam és ezt a családomon vezettem le mert nekik is több bajuk volt velem.Azóta veszekedek velük és nem tudom mit tegyek.Új suliba akarok menni de anyukám a szokás "majd megbeszéljük" dologgal jönne és nem lenne belőle semmi.Értéktelen senkinek tartom magam.

Mit tehetnék?Már akartam öngyilkos lenni de őket ez nem zavarta.Nem engednek semmit és ők is csak keserítik az életemet.

Mit tegyek?Pszihológushoz is járnom kell de nem jobb semmivel.


2016. nov. 16. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Akkor valts pszichologust szerintem.
2016. nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
ha tényleg 12 éves vagy akkor sokkal értelmesebb vagy a korodnál. Az írásodból nagyon gyorsan meg lehet állapítani :)
2016. nov. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Addig győzködj anyudat, míg nem tesz eleget. Egyébként 13 éves koromig engem is aláztak. Majd jövőre az osztályodnak is több esze lesz.
2016. nov. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Ha megmondod anyukádnak ezeket a megaláztatásokat és még mindig nem adja meg magát, akkor az nem normális.

Sajnálom, én is ilyen helyzetben vagyok, csak nálam lehetetlen a suli váltás, vidéken vagyok, a legközelebbi másfél órára lenne :/

2016. nov. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hosszúhajú ***** válasza:
lehet h hülye ötlet, de családsegítőbe menni? ha ott beszámolsz, ők hatással lehetnek anyukádra.
2016. nov. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne add fel a harcot! Találd meg a módját, hogy hogyan bízzál önmagadban és hogyan tisztelt önmagad úgy, hogy ez egyértelmű kisugárzás legyen a környezeted felé abban, hogy te igenis értékeled magad, szereted magad és kiállsz magadért ha kell egyedül is!

Javaslom, hogy kezdjél el sportolni ( akár küzdő sportot vagy amihez lenne kedved és lehetőséged )és ne az emberekhez fordulj segítségért, megnyugtatásért, lelki békéért! Benned van minden, hozd elő!

2016. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!