Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit csináljak? Elmenjek a...

Mit csináljak? Elmenjek a sógoromékhoz vendégségbe úgy, hogy állandóan csak unatkozok?

Figyelt kérdés
Vasárnap névnapot tartanak, de náluk bevett szokás amúgy is, hogy mindent megünnepelnek. Elmentem én a párommal mindig, de rosszul érzem magam náluk. Nem beszélnek hozzám, olyanokról beszélgetnek amihez nem tudok hozzászólni. Párom persze nagyon jól érzi magát, ami nekem nem baj, csak én nem tudok mit kezdeni magammal. Kb. levegőnek néznek pedig nem tudok róla hogy ártottam volna nekik. Annyi a bajuk, hogy nem a párom volt nője vagyok... Elmondtam már a kedvesemnek hogy nem érzem magam jól náluk és úgy látom nem kedvelnek, de nem érti meg. Azt mondja biztos bennem van a hiba, higgyem el hogy kedvelnek és ezzel lezárva. Látom rajta hogy ő nagyon szeretne összekovácsolni minket de ami nem megy? Ha nem megyek el párom szemében leszek a rossz, de ha elmegyek szétunom magam. Az utóbbi 3 banzájra már nem mentem el, ő mindig kitalált valamit rá hogy miért nem. Szerinte ezzel is engem véd. Mert nincs mersze megmondani szerintem hogy "figyu látom nem bírjátok x-t, ezért nem jön el inkább. Mit csináljak? 25/L
2016. nov. 18. 09:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%

De ha nem mesz el ezentul, akkor meg azert fognak rad neheztelni. Honnan tudod, hogy az excsajt jobban kedveltek? Mondtak? Tettek ra celzast?

En pl. tudom, hogy nagyon kedveltek a baratom elozo baratnojet, de ez nem azt jelenti, hogy engem nem kedvelnek, sot... :)

szerintem jarj el tovabbra is, vigyel sutit, egy uveg bort, es probalj beszelgetni.

2016. nov. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%
Én megértem a kérdezőt. Egyébként pl. hozzánk nagybátyjám barátnője amikor eljön, szinte mindig csendben ül. De mi próbáljuk őt bevonni, kérdezgetjük, kínáljuk stb. Egyszóval, nem ignoráljuk, mint ahogy a kedves család a kérdezőt, mert szeretnénk oldani a hangulatot és szeretnénk bevonni, hogy ne legyenek olyan érzései, mint a kérdezőnek.
2016. nov. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%
Kicsit sánta nekem a történet, ha a te családod bulijában is ő érzi jobban magát. Lehet, hogy benned van a hiba.
2016. nov. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
54%
Még sokszor tervezed kiírni?
2016. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%
Úgy látszik, hogy a párod társasági ember (legalábbis ez jön le abból, ahogy a saját családi eseményeitekről írsz), te meg nem vagy az. Én is társasági ember vagyok, találok magamnak partnert beszélgetésre, ha akarok. Te meg unatkozni jársz társaságokba. Valóban nem az lehet, hogy utálnak, hanem csak nem tudnak mit kezdeni veled.
2016. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%
Még sokszor tervezed kiírni?
2016. nov. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz menni,akkor ne menj,én sem jàrok olyan tàrsasàgba ahol rosszul érzem magam.
2016. nov. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
49%
Mintha en irtam volna. 19 eves korom ota egyutt vagyunk, es mar 36 vagyok. Azota is igy van. De ne haragudj, szerintem eretlen hozzaallas ez. Soha nem fordult meg a fejemben, h ne menjek. Ennyit kibirok, probalok "jo pofat vagni", nem martirkodni.
2016. nov. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!