Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek normális, hogy az...

Szerintetek normális, hogy az anyám mindenhova velem,14 éves fiával akar menni?

Figyelt kérdés

Viszonylag jó viszonyom van anyummal, a legtöbb dolgot meg szoktam beszélni vele. a probléma viszont ott kezdődik, hogy rettenetesek ragaszkodik hozzám. Mindenhova velem akar menni, moziba, karácsonyi vásárra, még boltba is! Azt mondja ezt azért akarja, mert én nem mozdulnék ki. Pedig mindig hívnak este talizni, de oda meg nem engednek el. :/

Szerintetek mit lehetne tenni?



2016. nov. 26. 18:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%
Még jó, hogy egy 14 éves fiú este nem mászkálhat el. Ebben szüleidnek van igaza.
2016. nov. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem teljesen normális, hogy partnerként bevon a családi ügyntézésbe, a vásárlásba, döntésekbe. No meg igenis segítened kell neki.

Hogy elvisz moziba, színházba, az külön üdvös, biztosítja a művelődésedet, hogy legyenek közös élményeitek, amikor megbeszélitek, hogy mit láttatok, akkor a te gondolataidra is nagyon kíváncsi. Fogd fel ezt ajándéknak, 1-2 év, és te sem részesülsz belőle, mert már te is a magad életét éled majd.

Sokat tanulhatsz az együttlétekből, és érzelmileg is gazdagodsz. Fogd fel így. Később ez már nem pótolható.

2016. dec. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Figy,azért csinálja mert tudja hogy hogy is fogalmazzak??

..........(kinos csend).........................

Tudja hogy el fogsz kezdeni lázadni,és azt akarja hogyha elmész egyetemre meg egyre többet fogsz lógni a barátaiddal,nem lesz időd rá,és azt akarja hogy most tölts vele sok időt.:/


Ezt nem hagyhatod annyiban.

Ülj le és beszélj vele.

Mondd neki:Anyu,ne érdtsd félre nagyon szeretlek de szeretnék egy kicsit egyedül lenni de attól még tölthetünk időt együtt.

És még ugy ami bánt.

Annyi a lényeg hogy ne Menj el titokba a haverokkal mert akkor még ragaszkodóbb lesz



---------------------------------------------

Remélem azért tudtam segíteni! :-)

Maradj kedves anyuddal!;-)

--------------------------------------------

2017. márc. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!