Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális az a...

Szerintetek normális az a szülő, aki nem engedi a 18 éves fiának, hogy a saját maga megkeresett pénzéből, azt vegyen amit akar?

Figyelt kérdés

4 év után venni akarok/akartam volna egy telefont.

85 ezer ft értékben, de a szüleim nem engedik.


2016. júl. 5. 08:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom, hogy más család hogy áll ezekhez a dolgokhoz, de szerintem ez igazságtalam, mivel az Ő házukban laksz azt kell csinálnod amit ők mondanak. Nem próbáltad őket meggyőzni? Nem kérdezted miért nem mondtak nemet?
2016. júl. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 anonim ***** válasza:
27%
igent.*
2016. júl. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 anonim ***** válasza:
80%
Normális az a 18 éves, aki ezt hagyja? Nem.
2016. júl. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 anonim ***** válasza:
34%

A saját pénzedet arra költöd amire akarod.


Én pár évvel ezelőtt amikor 16 éves voltam és megjelent az iPhone 4, nagyon megtetszett nekem, és elhatároztam, hogy megveszem. Másnap suli után hazamentem, kivettem a pénzesládámból 190 ezret, aztán elmentem megvenni. Anyáméknak mutattam, hogy milyen fa.sza telefont vettem és tetszett nekik. Igaz azt nem tudták, hogy mennyibe került, de nem is kérdezték.


Cselekedj te is így.

2016. júl. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/95 anonim ***** válasza:
17%
Hahaha, szánalomkapitány.
2016. júl. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 szántóvető ***** válasza:
25%
nehéz kérdés,szerintem függ a család anyagi helyzetétől is.(most abba ne menjünk bele hogy szükséged van-e ilyen drága telóra mert nyilván nincs.)dehát ez van,megszoksz vagy megszöksz.
2016. júl. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 anonim ***** válasza:
52%
Azzal lehet megtenni, aki engedi. Egyszerűen megvettem volna, ennyi. Olcsó telefonról van szó, minek bejelenteni?
2016. júl. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 A kérdező kommentje:

85 ezerért drága telefon? Hagyjuk már...


Azt nem írtam le, de igen meg fogom venni, ennek ellenére is hogy nem engedik.


Engem a véleményetek érdekelt hogy ki mit gondol erről a tiltásról.

2016. júl. 5. 09:05
 9/95 anonim ***** válasza:
24%
Butasag a hozzaallasuk, kiveve ha mondjuk nagyon penzhianyban vagytok, es az a 85e 2 havi kajatok ara, de gondolom ez nem all fenn.
2016. júl. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 anonim ***** válasza:
24%
Atol függ. Hozzajarulsz az otthoni koltsegekhez? Beszallsz a szamlakba, magadnak veszed a ruhát, STB.? Akkor érthetetlen, hogy miért nem engedik. Ha viszont eltartatod magad, egy fillért sem adsz haza, akkor egyet értek a szülőkkel, semmi szükséged egy 85ezres telefonra, ami másnak egy havi munkabére
2016. júl. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!