Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hazudhatom ezt a sógornőmnek,...

Hazudhatom ezt a sógornőmnek, mikor legközelebb felhozza a témát?

Figyelt kérdés
Beiratkoztam júniusban egy okjs képzésre, akkor még nem tudtam, hogy terhes leszek szeptemberben. Most 19 hetes vagyok, rendszeresen járok suliba, nagyon élvezem. Tudom, hogyha megszületik a baba, kevesebbet fogok bejárni, de nagyon jóba vagyok az ottani tanárokkal, régebbről ismerem őket, tudom, hogy nekik elég, ha megvannak a jegyzeteim, bejárok a dolgozatokra és levizsgázok 2018ban. Arról már így is mélyen hallgatok, hogy egyetemen is szeretnék tovább tanulni ezzel a szakkal emellett be szeretnék pótolni mindent, amit elmulasztottam régebben. (Nyelvvizsga, jogsi.) Akárhányszor sógornőméknél vagyunk, felhozza a témát, hogy én suliba járok meg majd a nyári gyakorlat sem lesz egyszerű meg, hogy szívtelen dög leszek amiért pár órára magára merem hagyni bébimet, főleg, mikor jön a foga. Aztán próbál rábeszélni arra is, hogy 3. évig maradjak gyeden, ne adjam be bölcsibe a picit. Ma felötlött bennem, hogyha Szenteste rákérdez, azt hazudom, hogy abbahagytam a sulit, így legalább nem fog nyaggatni és nagyon meglepődik majd, mikor levizsgázom. Jó ötlet hazudni? Vagy hagyjam, hadd mondja a magáét?
2016. dec. 17. 18:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme hazudni. Előbb-utóbb kiderül és akkor még azt is hallgathatod.
2016. dec. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..



Neked a sogornod a fixa idead. Ideje lenne leszallni róla

2016. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
62%
Nem kell hazudni, de el lehet ereszteni a füled mellett a megjegyzéseit, amit feltehetően nem rosszindulatból mond, csak éppen fensőbbségesen.
2016. dec. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
66%
Így van, ne hazudj, csak ereszd el a füled mellett, vagy mondd, hogy másról beszélgessünk. (De ugye nem miatta akarsz "bizonyítani"?)
2016. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk volt aki behozta a babáját az órákra, ez nem megoldható?
2016. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
54%
Ja, gondolhattam volna, hogy egy irigykedő és áskálódó sógornő balhé van itt is... A reggeli kérdéseddel abszolút aláástad magad.
2016. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
42%

Szard le magasról a sógornődet! Élj a céljaidnak. A babát pedig lásd el a lehető legjobban! Ha rezidens, nem tudom miért azzal foglalkozik mi van veled! Foglalkozzon a saját dolgával.

Ne hazudj, de ne mondj neki semmit!

Térj ki!

Lapozzuk ezt a témát....

Majd lesz valahogy....

Stb...

Hány évesek vagytok?

Te, sógornő?

2016. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
60%

Mégis mi a bánat köze van hozzá,hogy mit csinálsz?

Annak a gyereknek szerintem van apja is,majd ő vigyáz rá amíg suliban vagy.

Miért ne tanulhatnál nyelvet,vezetést és egyetemi szakot is gyerek mellett??Nyilván nehezebb lesz így, de szerintem megéri,mire a gyerek oviba megy már lesz jogsid,nyelvvizsgád és az egyetemből sem lesz annyira sok már hátra.

Én azokat a szülőket nem értem,akiknek semmi végzettségük és amíg otthon vannak 3 évet a gyerekkel sem képzik magukat..

Szóval egy szó,mint száz, nem tartozol elszámolással neki.Bár én nem is hazudnék.Ha nem tetszik neki,így járt. Neked és a párodnak kell összelogisztikázni majd, nem neki.

2016. dec. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
90%
Én meg azért enyhe féltékenységet meg irigységet érzek a kérdező részéről és ez a másik kérdésében még jobban kidomborodik.
2016. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
52%

Mondd meg a testvérének, hogy vagy ő állítja le, vagy te. Hogyha nem segít akkor mondd meg a sógornődnek, hogy nem vagy kíváncsi a véleményére és bízza rád, hogy mit csinálsz.


Az azért nem semmi, hogy "rezidens" orvos, de 10 évet kihagy...

2016. dec. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!