Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Önző dolog ez szerintetek?

Önző dolog ez szerintetek?

Figyelt kérdés

Dédi mamámat szeretem a legjobban a családból, baba korom óta nagyon szeretjük egymást és kötődünk egymáshoz.

Évek óta nagy beszélgetéseket tartunk. De màr elèg idős, több mint 80 èves, és félek hogy mivel el szoktam neki nagyon sok mindent mondani, úgymond mindent vele beszélek meg, ez nehogy rossz hatással legyen rà. Lehet nem értitek..

Szoktam kérdezni segítsek-e bármiben neki, mindig érdeklődök ő hogy van, àltalàban nem kéri sok mindenben a segítségem és nem mondja el leginkàbb a fájdalmait de egyèb történéseit igen.

Szerintetek mivel tudnàm segíteni az èletét még jobban?

Rossz hatással lehet rá ha minden problémám megosztom vele?

Mivel éreztethetnèm még vele, hogy szeretem?



2017. jan. 5. 22:54
1 2
 11/12 anonim válasza:
Anyukád nagyon igyekezett hogy találkozhass a nagymamájával!
2017. jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem örül neki hogy megosztod vele a dolgokat és hogy bízol benne,segítesz neki. :)
2017. jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!