Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van olyan akire a saját...

Van olyan akire a saját sógornője féltékeny, esetleg irigy?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az én sógornőm egy alapos kígyó.Mindent megtesz,hogy a férjemmel össze veszünk,de persze angyali mosolyal tagad mindent. Próbáltam már beszélni vele,de mindhiába. Oly annyira irigy,hogy a múltkor kaptam a férjemtől egy drága parfümöt amit a fürdőszobában tartottam a tükör előtt és a férjem szerint át jött hozzánk hogy beszéljen a férjemmel (testvérek) és be ment a fürdőszobába (állítólag ki kellet mennie) és a vadonatúj parfümöt "véletlenül összetörte " állítása szerint poros volt a tükör és ő csak le törölte és "VÉLETLENÜL " ki ejtette a kezéből. Persze a férjem szerint áradozott hogy kifizetni,de mivel ismeri már a férjemet hogy milyen jó a szíve,tudta jól hogy a férjem nem veszi el tőle a pénzt,így persze csak benyögte hogy kifizeti. A férjem persze hisz neki,de én tudom hogy ez mind csak színjátszás nála. Voltatok már hasonló helyzetben? Kérlek írjátok le a ti tapasztalaitokát.Egy jó tanács is jól jönne. Köszönök szépen mindent választ.
2017. febr. 2. 15:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
70%

Alattomos :) Olyan szo nincs, hogy alaPtomos.

Kit erdekel a sogorno, de most komolyan? Hat tojd le, nem kell vele joban lenni.

2017. febr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
58%

Válaszolók? Nem foglalkozzon vele?? Aki meg a visszavágást javasolta, azt lepontoztátok.

Pedig nem kellene hagyni magad. Sógornód az alattomos típus, tisztázni a dolgot fölösleges lenne vele szerintem. De ne tűrd már, hogy összetörje a cuccaidat, amiket irigyel. És ne is rakd el. Hát nehogy már a saját házatokban hozzá alkalmazkodva kelljen pakolni, meg eldugni előle a dolgokat.

2017. febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
43%
De éppen arról van szó, hogy ha nem foglalkozik vele, akkor vagy abbahagyja, vagy túlmegy egy bizonyos határon. Ha meg ő is elkezd kötözködni vele, akkor egyrészt egy fokkal nem lesz jobb ember, mint a sógornő, másrészt ő is szarul jöhet ki belőle.
2017. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
31%

Mi a nő célja?

Ha visszavág azzal kockáztatja a saját házasságát, boldogságát egy kicsinyes bosszú miatt.


Ha nem vág vissza csak mosolyog mint a tejbe tök akkor vagy megoldódik magától a probléma vagy még jobban felhúzza a sógornőjét és a férje fogja megoldani a helyzetet ami a kettőjük kapcsolata szempontjából az ideális.

2017. febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
78%
És ha te kéred vissza tőle a pénzt arra hivatkozva hogy a férjednek mondta hogy kifizeti? Tudja, a tesója nem kéri el tőle, de te még megteheted. Hátha ezentúl jobban figyel hogy ne csússzon ki semmi a keze közül
2017. febr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
80%

Ha visszavágsz, azzal lesüllyedsz az ő szintjére.

Én a helyedben odamennék a lakására, becsöngetnék és megmondanám, hogy ő törte össze a parfümöt, egy héten belül adjon egy ugyanolyan újat helyette. És még az alábbiakat közölném vele:

1. Nem érdekel, hogy véletlenül vagy szándékosan történt, az okozott kárt térítse meg.

2. Nem a férjednek okozta, ezért a férjed nem mondhatott le róla.

3. Nem az árára van szükséged, nem is tudod mennyibe került, hisz ajándékba kaptad. És nem te fogsz boltba járkálni az ő hibája miatt.

4. Más lakásában nem akarjon port törölgetni. Ha takarítónőre lenne szükséged, majd keresel egyet - de olyat, aki nem töri össze a holmidat.


És ezek után beszéld meg a férjeddel, hogy ami a tied, azon ő ne legyen nagyvonalú.


Egyébként én férfi vagyok, de maximálisan megértelek, mert a plafonon lennék, ha bárki a személyes holmijaimban (ideértve akár a műhelyben levő szerszámaimat is) kárt tenne.

2017. febr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget
2017. febr. 2. 22:20
 18/28 A kérdező kommentje:
Amúgy azóta felhivtam és szépen nyugodtan el magyaráztam neki,hogy szeretném ha ezentúl ha nálunk jár és én nem vagyok itthon,legyen szíves és ne nyúljon a cuccaimat. A válasz szépen fogalmazva az volt,hogy ne sírjak úgyis nem fizettem érte mert a hülye bátyja mindezeket megveszi nekem,és a testvére jobbat érdemel mint én,és hogy a testvére egy idióta hogy a pénzét rám költi. A férjem szégyenkezik most a húga viselkedésén,de ezek után én még látni se szeretném. Menjen nyugodtan látogassa meg az anyját és a húgát de rám ne számítson. Persze anyósom is a lányát védi mert hogy én de nagy dolgot csinálok egy parfümből.Itt nem a parfümröl van szó hanem a pofatlanságról.
2017. febr. 2. 22:34
 19/28 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyes írásért.
2017. febr. 2. 22:36
 20/28 anonim ***** válasza:
60%

Hát ez kemény volt...


Szerintem mondd meg a férjednek, hogy a lakásotokba ne merje ezután elhívni a húgát. A távollétedben sem, hisz nem tudható, mit tesz tönkre - most már én is azt mondom - SZÁNDÉKOSAN.

És a helyedben én se mennék többé se a húgához, se az anyjához.


Igazából a férjedet sem értem...

Nem értek egyet azzal, hogy mindenképpen a feleségünk mellé kell állni a szüleinkkel vagy testvérünkkel szemben, akármit is csinál.

De azért ilyen durva megjegyzésnél a férjnek (ill. fordított esetben a feleségnek) kötelessége helyre raknia a saját családját és egyszer s mindenkorra megtanítani nekik, hogy ilyeneket nem tűr el.

2017. febr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!