Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van olyan akire a saját...

Van olyan akire a saját sógornője féltékeny, esetleg irigy?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az én sógornőm egy alapos kígyó.Mindent megtesz,hogy a férjemmel össze veszünk,de persze angyali mosolyal tagad mindent. Próbáltam már beszélni vele,de mindhiába. Oly annyira irigy,hogy a múltkor kaptam a férjemtől egy drága parfümöt amit a fürdőszobában tartottam a tükör előtt és a férjem szerint át jött hozzánk hogy beszéljen a férjemmel (testvérek) és be ment a fürdőszobába (állítólag ki kellet mennie) és a vadonatúj parfümöt "véletlenül összetörte " állítása szerint poros volt a tükör és ő csak le törölte és "VÉLETLENÜL " ki ejtette a kezéből. Persze a férjem szerint áradozott hogy kifizetni,de mivel ismeri már a férjemet hogy milyen jó a szíve,tudta jól hogy a férjem nem veszi el tőle a pénzt,így persze csak benyögte hogy kifizeti. A férjem persze hisz neki,de én tudom hogy ez mind csak színjátszás nála. Voltatok már hasonló helyzetben? Kérlek írjátok le a ti tapasztalaitokát.Egy jó tanács is jól jönne. Köszönök szépen mindent választ.
2017. febr. 2. 15:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
24%

"Van olyan akire a saját sógornője féltékeny, esetleg irigy?"


A húsos-csontos féltékeny a sógornőjére.

2017. febr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
19%
m lehet hogy a húga még kamasz, majd kinővi. Ne süllyedj le az ő szintjére mert soha nem lesz akkor vége. Ne vegyél róla tudomást, azt jobban fogja utálni és nem is tud majd mit tenni.
2017. febr. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Egy 28 éves felnőtt nőről beszélünk. Én 29 éves vagyok.
2017. febr. 3. 00:10
 24/28 anonim ***** válasza:
52%
egyik nap mikor találkoztok viszel magaddal egy kis magas koncentrációjú hypot és véletlen rá öntöd a ruhájára/cipőjére amit majd szétmar. Benyögöd hogy véletlen volt.
2017. febr. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
31%

Oké, hogy a férjed most szégyenkezik de ezek után legalább remélem, hogy neked ad igazat. Egyébként jól mondták itt elöttem,hogy mondd meg a fèrjednek, hogy a tesója nem jöhet hozzátok.

Egyébkènt mennyit találkoztok?Anyósnàl vagy ilyesmi?

2017. febr. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
61%

Beszéld meg a férjeddel hogy a testvére ne jöhessen hozzátok, ha találkozni akar vele akkor inkább menjen el ő hozzá.


Nálunk a barátnőm húga írogatott nekem és próbál olyanokat megtudni amivel aztán cukkolja a barátnőmet. Pl ír nekem hogy látja hogy vmiért szomorú volt ma a barátnőm, én meg azt hittem hogy csak aggódik és elmondtam neki hogy miért. Erre elkezdte cukkolni vele amitől a barátnőm ideges lett. Azóta megbeszéltük hogy bármikor mond nekem vagy ír nekem a húga azt tudatom vele mielőtt reagálnék :D

2017. febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
54%

Én meg igenis kifizettetném vele. Mert két opció van: vagy vesz a férjed egy újat és megint kiadja ugyanazt az összeget vagy kifizeti neked a sogórnő és ez lenne a tisztességes, korrekt lépés! Ne már, hogy másnak anyagi kárt okozok és nem térítem meg. Nem egy 500 ft-os akármiről van szó, bár én azt is megvenném, hozzáteszem.


Ha most csak legyintesz rá, máskor is megteszi, gondolván, hogy úgysem lesz semmi következménye. Viszont ha azt mondod neki, hogy neked kedves volt az a parfüm és itt és itt tudja megvenni, akkor máskor kétszer is meggondolja, mit tör össze "véletlenül".


Ettől eltekintve a kérdésre válaszolva, én nem tudok róla, hogy rám irigy lenne a sógornőm, de ha az lenne, tennék rá magasról és látványosan élvezném az életet, had egye a fene. :D

2017. febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
27%
Hasonló a helyzetünk. Nekem is ilyen a sógornőm, ráadásul még egyidősek is vagyunk. Ő is áskálódik + kihasznál mindenkit az ártatlan kis pofijával. Irigy rám a tanári diplomámért, azért mert mellékállásban körmözök is, mert a szüleim tisztességgel férjhez adtak, mert házias vagyok stb. Egyszerűen nincs közös témánk sem. Ő nagyvilági nő, aki kocsmában dolgozik, imád bulizni, a pasija egy tipikus rosszfiú, akinek még eszébe sincs elvenni őt. Olyanokat csinál a csaj, hogy elmegy itthonról napokra a sráchoz, aztán mikor hazajön, vagy sajnáltatja magát, vagy tesz arról, hogy összeugrajtsa a családot... Meg ugye kihasznál másokat. Neki nincs épp pénze, kölcsön kér, amit az anyja kimosott, azt elviszi, a szennyest meg otthon hagyja, viteti magát ide oda... Az irigység meg beszólásokban nyilvánul meg, meg hogy pl tudja, hogy szeretek sütni, s ő se akar lemaradni, vesz a cukrászdában vmit, majd előadja hogy ő csinálta. Az oke hogy a szüleit kihasználja, ahhoz semmi közöm. De hogy a férjemet is ugráltatná meg ilyesmi, az engem is zavar. Képes titokban smst irni neki, hogy mondjuk elvinné e valahová, azt hiszi bolond vagyok és nem tudom meg. A férjem meg szintén nagyon jószívű. Úgy van nevelve, hogy a hugat óvja védje, szeresse... Nem ellene akarom én hangolni, csak bánt, hogy sokszor ő kerül az első helyre, a közös programunk helyett. Én is próbáltam dumálni vele, de le se tolja a véleményemet. Sokszor kiakadok emiatt, bár igaziból nem érdemes. Érdemben tanácsot nem tudok adni, de legalább tudod, hogy nem vagy egyedül.
2017. febr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!