Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Más is kapott az élettől,...

Más is kapott az élettől, mindent jobban tudó flegma, titeket bántó módon lenéző sógornőt?

Figyelt kérdés
Meg osztanatok a tapasztalatokát?
2017. febr. 22. 15:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Miert jo rossz sogorno sztorikrol olvasni?

Bocsi de a tied nem olyan kerdes amire nem tudod a valaszt, hanem egy "gyertek pletyizzunk, beszeljunk ki rokonokat" tipusu forumtema. Ajanlom nlc-t, hoxat.

2017. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
24%
Én spec utálom a sógornőm, mert egy önző, kihasználó csaj, de itt mindenki azt írja, h én biztos irigy vagyok rá, mert nem nézem jószemmel, h lenyúlja az egész pereputtyot. Ugy hogy nyugi, másnak is van és nyugi, mást sem támogatnak itt sok pozitív hozzászólással :)
2017. febr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%
A kerdes nem erdekel tulzottan, de ez a csontos dolog mi volt? :D
2017. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
2017. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
51%
Egyébként, ha sokat kérdezik ezt, az örömteli, mert azt mutatja, egyre többen kötnek házasságot!
2017. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
91%
#7: Én nem arra gondoltam, hogy a kérdező a csontos. Inkább ő lehet a gonosz sógornő. ;-)
2017. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
77%

#15


Ja! Vagy úgy, ahogy a 13 évesnek, akinek 12 éves a "barátnője" és 2 hét után már mint anyósáról beszél annak az anyjáról. :D

2017. febr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Szívesen kifejtettem volna a problémámat,de már így ilyen válaszokat látván köszönöm de nem. Az nem az én problémám hogy sokan tesznek fel ilyen jellegű kérdést. Ide tényleg már csak fröcsögni járnak egyesek.
2017. febr. 23. 09:14
 19/23 anonim ***** válasza:
75%

#18: Ne sértődj meg kérlek, nyugodtan írd le, hogy mi a gond. De ha beleolvasol a linkelt sztoriba, biztosan megérted, hogy miért jutott eszünkbe néhányunknak az illető. Arra gondoltam, hogy te lehetsz az szerencsétlen, akinek olyan sógornő jutott mint a csontos.

Kérlek, oszd meg velünk bővebben a történetet! A kérdés alapján nehéz eldönteni, hogy mi lehet a probléma. Addig meg nem is nagyon tud senki hasonló tapasztalatokról beszámolni.

2017. febr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
55%
Bocsi de pont te akarsz frocsogo topikot.....frocsogteted a valaszolokat a sogornojukrol es te is azt akartal a tiedtol.
2017. febr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!