Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy lehet jól kijönni ebből...

Hogy lehet jól kijönni ebből a szituból?

Figyelt kérdés
Családi ebéd az étteremben. Nem cagy köszönő- és beszélôviszonyban a sógornőddel. Ebéd után mindenkit végig kérdez, h kér-e kávét. Téged nyilván nem, holott kávézol? Ilyenkor mi a legjobb viszont reakció, nyilván les.zarom, felállok és fizetek magamnak egy kávét vagy van ennél jobb, okosabb?
2017. máj. 1. 13:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%

Én szóvá tenném. Tudom nekünk magyaroknak az módi hogy gyáván behúzzuk a farkunk és mint a példa is mutatja csak otthon háborgunk és sírunk.


Önálló felnőtt ember vagy. Én szerényen megjegyeztem volna, hogy Habár a bunkó paraszt sógornőm szándékosan nem kérdezett meg, én is kérnék egy kávét legyen szíves.


Állj már ki magadért és vállald a következményeket. Ha valaki ezért te rád lesz mérges az őt fogja jellemezni és ők lesznek kellemetlen helyzetben, nem pedig de.

2017. máj. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 pptomi ***** válasza:
72%
Felállsz, hozol magadnak egyet, majd véletlenül ráborítod. Aztán hozol egy másikat meginni.
2017. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hess.
2017. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Teleki Blanka?
2017. máj. 9. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!