Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van olyan az ismerősi körötökb...

Van olyan az ismerősi körötökben akikről a következő derült ki?

Figyelt kérdés
Olyan házaspár/pár akikről kiderült, hogy testvérek? Nemrég olvastam egy cikket egy párról, akikről sok év után derült ki, hogy testvérek, csak nagyon kicsi korukban más más család fogadott örökbe és így más lett a nevük is. Vagy csak kamu lehetett? Mi lett végül velük?

2017. júl. 23. 16:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Párom egy haverjának a szülei korán elváltak, az anyjával élt és mikor összejött egy lánnyal kiderült úgy 2 hét múlva hogy ugyanaz az apjuk, szerencsére semmi olyan nem történt köztük de azért kínos volt.
2018. márc. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egy disco-ban összeismerkedtem egy lànnyal. Rögtön nagyon szimpatikusak voltunk egymàsnak.Egész este együtt buliztunk.Màr màr majdnem megcsókoltam,amikor szóba jött a vezetéknév. Elég ritka vezetéknevem van,neki ugyanaz volt. "Most szivatsz",mondta is a làny,amikor közöltem a teljes nevem. Személyi igazolvànyt kért tõlem :D Kiderült,hogy nagyapàink testvérek voltak...Onnantól kezdve màr nem volt ugyanolyan a buli:). Màsodunokahugira vigyàzhattam :D
2018. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!