Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Leblamál az egész családom....

Leblamál az egész családom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Belefáradtam az örökös leszólásaikba. Tehát ez már minden napos,-étkezéseknél, vagy független témáktól eltérve a súlyommal piszkálnak. A nyáron híztam 5-6 kg-t, mivel elkezdtem dolgozni még egy munkahelyen és nem tudok lejárni edzeni , vagy elmenni futni. Tényleg reggel 6-tól sokszor este 10-11-ig dolgozom,mellette pedig szeptembertől tanulok. Nem is mentséget keresek rá, de itthon pont annak a helynek kellene lennie ahol az ember nyugalmat érezhet,nem pedig még az étvágyam is elmegy a kommenteléstől. Nekem sem tetszik,de ekkora önbizalom rombolást nem szeretnék. Hiába mondtam már el szépen, vagy sírtam, veszekedtem. Ugyanúgy,mintha szúrná a szemüket.

Megjegyzem a mostani "paramétereim" se vészesek. 156 centi vagyok 52 kg-val, előtte voltam 45-6… Ez a "gyarapodás" meg hát látszik, nem látszik ki minden bordám..


Valaki járt már így?


2017. aug. 23. 16:00
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ha én balhét rendeznék, nagy orditozás lenne,mert nekik állna feljebb. Aztán menne a sírás hogy milyen vagyok. Ha én már ügyet se vetek rá, hanem csinálom a dolgom, pityeregve,-mert nagyon eltudnak durvulni a dolgok, egy bocsánatot nem képesek oda mondani. Mintha semmi nem lenne,s ez nem 1-2 alkalom után nehéz elviselni hanem amikor napi szinten van valami mert amint megfordulok, már valami jelzőt aggasztanak rám mint a dedóba.. "Hurka,gombóc".. És egymás közt.
2017. aug. 23. 18:27
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Apádat csáklyázd meg, anyádat pedig tedd el láb alól egy jóféle csákánnyal.
2017. aug. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%
Mondtam mit csinálj, nem hallottad meg? Ha valaki az mondja hurka te visszakérdezel: mi van öreglány? Vagy nagyorrú? Vagy bármi amit rá tudsz ragasztani akár eltúlozva is. Miért nem érted meg hogy pityergéssel nem tudod lerendezni? Mire vársz? Arra hogy teljesen tönkre tegyenek?
2017. aug. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%

Ha van munkád, akkor el tudod tartani magad. Költözz el, aztán majd leshetnek mint hal a szatyorban.

Ilyen gonosz emberek vannak basszus el se hiszem :( Sajnállak.

2017. aug. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%
Mondd meg nekik, hogy te még lefogyhatsz, de ők hülyék maradnak egész életükre.
2017. aug. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én nem beszólás miatt írtam azt, amit...

De ha veled ilyenek(pedig a te testsúlyod ehhez a magassághoz jó!), akkor velem már mi lenne a te családodban?

És nem tudom, hogy mit csinálj. Talán le kéne tojni az egészet, de ezt könnyű mondani. Ha meg pityeregve csinálod, akkor nem tudod egy csapásra letojni az egészet, amikor mondják.

És ha meg gyerekruhára mondják, hogy "bele se férnél ebbe",akkor meg jóhogy. :S

Inkább elégedetnek kéne lenniük ennyi súllyal.

Pár napja láttam nálam sokkal, de sokkal testesebb nőt.

Itthon is téma a súlyom néha(én testesebb vagyok mint te) és a sokkal testesebb nőnél azt gondoltam, hogy: mi lenne, ha ilyen lennék?

És mi lenne a családodban, ha az a testes nő lennél?(Aki talán 160cm-hez képest(vagy mennyi) is már valami 100 kg...Vagy nagyoon afelé "megy")


Az otthonnak meg igen, egy olyan helynek kéne lennie, ahol az ember nyugton lehet.


Ha meg emiatt anorexiás lennél, még talán örülnének is neki. :/


Megoldás? Talán beszélni velük, de hogy ha náluk ez az alap, akkor talán semmit se ér.

Marad az elköltözés, amint lehet. :(

Akkor látod őket havonta/hetente egyszer, aztán annyi.

2017. aug. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
25%

BLAMÁL, nem "Le"balmál, aranyom, olyan szó nincs. Ez így olyan, mintha azt írnád, hogy baconszalonna vagy kempingtábor.


A szó jelentése: leéget, kínos helyzetbe hoz.


Az, hogy téged BECSMÉRELNEK, LESZÓLNAK vagy KELLEMETLEN ÉRZÉSEKET OKOZNAK, KRITIZÁLNAK, az nem ez.


El kellene kezdened érzelmileg leválni róluk, majd elköltözni, amint tudsz.

2017. aug. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
57%
Fejleszd függetlenségi készséged. Csak elméd számít, mert csak ott tudsz változást hozni.
2017. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én úgy fogytam 10 kilót, hogy nem ettem semmit. Ha te ezt megtudod tartani hamar leperegnek a kilók.
2017. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!