Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mindenttudó, okoskodó rokonnal...

Mindenttudó, okoskodó rokonnal mit lehet kezdeni? Várjunk hátha lecseng, szakítsuk meg a kapcsolatot? Beszélgetés nem segít.

Figyelt kérdés

Sógoromék az első babájukat várják, "kicsit" belemerült a témába. MINDEN témában tanácsot ad és kioktat minket, bírálja a döntéseinket. Utoljára az egész család előtt kiselőadást tartott, hogy ahol a férj bent vana szülőszobán azok a házaságok véget érnen, onnantól nincs szex. Ahol együtt alszanak a gyerekekkel a szülők, ott szintén. 4 gyerekünk szülésésnél volt ott a férjem, mind a 4 velünk aludt 1,5-2 éves koráig - a férjem célzott rá hogy valahogy csak összejöttek a kisebbek is, erre csak legyintett, hogy dehát ezek tudományos tények. Gondolom mondanom sem kell hogy szoptatásban is otthon van és utólag megállapította, hogy mind a 4 gyereknél rosszul csináltam (ezt is).

A legnagyobb lányunk 10 éves, a sógorom persze már kamaszkori problémákból is professzor, biztos benne hogy cigizik/iszik/drogozik titokban és fel volt háborodva, hogy nem kötelezzük vérvételre a gyereket.


Szóval: mit lehet vele kezdeni? Vajon ha megszületik a gyerekük akkor észhez tér?


2017. szept. 21. 16:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és nem, nem fog észhez térni, ha megszületik a baba.

Sőt, szerintem fokozódni fog a helyzet.

2017. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszett ez a mondat: férjem célzott rá hogy valahogy csak összejöttek a kisebbek is.:D


Egyébként meg hagyd rájuk. Ha már nagyon idegesit, akkor mondd meg neki, hogy kössetek alkut, te sem szolsz bele a gyereknevelésükbe, de akkor ök se tegyék. Kérd meg, hogy hanyagoljátok a gyereknevelési témát, ugysem juttok közös dülöre, annyi más téma van még a világon, majd megbeszélik mással. Ha ezt sem hagyják abba, akkor le kell csökkenteni a velük valo találkozást. Felesleges, hogy egymást idegesitsétek.

2017. szept. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mostihaanyám ilyen, aki ráadásul csupa baromságot hord össze.

Amiota elköltöztem (5 év) kb négyszer találkoztam vele (akkor is véletlenül), de a rokonok folyamat mondják hogy a tökük kivan vele.


Én egyszerüen már leszarom amit pampog, bár hálisten nem szol hozzám :), de leállítani nemis lehet mert akkor bevágja a durcát. Echte idiota :(

2017. szept. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!