Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Unokatesóm beszólt, mert...

Unokatesóm beszólt, mert meztelenül alszom. Kinek van igaza inkább?

Figyelt kérdés

Fiúk vagyunk mindketten. Nálam aludt most 2 éjszakát vendégségben. Én télen-nyáron meztelenül alszom itthon, most is, ő meg látott így meztelenül, ahogy jöttem be a fürdőből meg ahogy mentem ki a konyhába inni, ilyesmi és közölte, hogy ez milyen ocsmány meg undorító dolog, hogy meztelenül alszik valaki.


Én egyáltalán nem gondoltam, hogy egy huszonéves fiú kiakadhat azon, ha a másik meztelenül van.


Én hibáztam, hogy nem vettem fel semmit, mikor vendégem volt? Vagy ő abnormálisan prűd? Én koleszos is voltam pár évig, ott a francot sem zavart, hogy meztelenek vagyunk pár másodpercig a másik előtt.



2017. okt. 24. 12:25
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Mondtad neki, hogy neked ez a szokásod? Vagy csak ledobtad a textilt?

Ha nem tudta, jó hogy meglepődött.

2017. okt. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
78%

Magam is így, meztelenül szeretek aludni, és úgy is szoktam télen-nyáron, akárcsak a kedves Kérdező.

A vele történt konfliktust pedig úgy kerülöm el, hogy előre közlöm azzal, aki nálam vendégeskedne, mire számíthat az otthonomban: vagyis az alvási - vagy egyéb nudizási - szokásaimat. Így még soha nem volt ebből probléma, hiszen ha a vendég előre tud róla, nem lepem meg a ruhátlanságommal.

Természetesen olyan helyzet is adódik, amikor nekem illik és kell magamra vennem különböző textíliákat, de azt is ki lehet bírni, hiszen - házon kívül - szinte egész nap abban jövök-megyek. :)

(Zárójeles mondat, de muszáj megjegyeznem, hogy az unokatestvérem szintén fiú és szintén pucéron alszik, úgyhogy vele nincs ilyen nézetkülönbségünk.)

2017. okt. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
89%

Sokan szeretnek meztelenül aludni, ez az ő dolguk, nincs vele baj. De ha vendéged van, akkor nagy bunkóság meztelenül futkozni előtte. Legalább ilyenkor 1 napig bírd ki, hogy éjszakára felveszel egy alsónadrágot meg egy pólót vagy gatyát.

Ha te mész vendégségbe, akkor a másik lakásában is pucéran futkozol meg fekszel az ágyba?

Én egyáltalán nem vagyok prűd, simán átöltözöm a strandon a parton, simán kimegyek reggel a postáért pólóban meg bugyiban, de azért a nemi szervemet nem mutogatom mindenkinek.

Ez nem prűdség, egyszerűen van, akinek kellemetlen, ha a pucér valagadat meg kukidat kell néznie, mikor kimegy egy pohár vízért. És ez teljesen érthető is.

Szíved joga úgy élni, ahogy akarsz, szerintem a hippik meg a nudisták is tök boldogan élnek, de attól még igenis tartsd tiszteletben, hogy nem mindenki ilyen szabad szellemű.

Itt most te voltál a paraszt, bocsi.

2017. okt. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
81%
*helyesbítenék: a nemi szerveimet nem mutogatom SENKINEK. Természetesen a párom kivétel, de eszembe nem jutna a lakásban meztelenül tenni-venni. A családtagjaim meg a barátaim előtt SEM, de még egyedül sem. Azért bakker, csupasz alsóféllel leülni a bőr kanapéra meg a konyhaszékre meg stb.. Azé' fúj má'.
2017. okt. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
92%
Normalis, hogy meztelenul alszol, ha egyedul vagy, vagy a paroddal, de pofatlansag mas elott meztelenkedni, mert nem kivancsi az intim reszeidre egy vendeg vagy egy rokon. Serto.
2017. okt. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Mikor gyerek voltam,olyan 10-12 éves,akkor az egyik nagynénéméknél aludtam,ahol az egész családban az volt a megszokott,hogy mindenki meztelenkedik.


Nagynéném éjszaka meztelenül ment ki a hűtőhöz inni,és reggel tök simán bement a 20-on éves fia szobájába,aki egy szál f-szban aludta a kanapénXD


Hát eléggé meglepődtem,ez van:d

2017. okt. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam meztelenül aludni, de van fürdőköpenyem. Ha kimegyek a konyhába vagy valahova, ahol mások is vannak, akkor azt magamra veszem. Még felöltözni se kell, ez egy mozdulat és annyi.
2017. okt. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Unokahúgom szokott meztelenül aludni, de mindig felvesz egy fürdőköpenyt, mikor kimegy inni vagy WC-re... Neked is illett volna felvenned legalább egy alsót.
2017. okt. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
65%
Ha van ott valaki öltözz fel, de baromi prüd lehet, a rokonod, hogy ennyire kiakad, engem nem érdekelne, hogy, meztelenül alszol, pedig nő vagyok, láttam már péniszt, nem ütköznék meg ennyire, de az a legtisztább, ha egyedül vagy úgy alszol, ahogy kedved van, ha van nálad valaki, akkor viszont nem mutogatod neki a brét.
2017. okt. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
84%
Az a baj az ilyen meztelenkedőkkel, hogy azt hiszik, hogy ha őket nem zavarja, hogy más látja őket, akkor másokat sem zavar, hogy látják. Jelen esetben nem elég, hogy illetlenség volt, hogy nem húztál fel legalább egy gatyát, még te vagy felháborodva, és őt hívod abnormálisan prűdnek.
2017. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!