Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Unokatesóm beszólt, mert...

Unokatesóm beszólt, mert meztelenül alszom. Kinek van igaza inkább?

Figyelt kérdés

Fiúk vagyunk mindketten. Nálam aludt most 2 éjszakát vendégségben. Én télen-nyáron meztelenül alszom itthon, most is, ő meg látott így meztelenül, ahogy jöttem be a fürdőből meg ahogy mentem ki a konyhába inni, ilyesmi és közölte, hogy ez milyen ocsmány meg undorító dolog, hogy meztelenül alszik valaki.


Én egyáltalán nem gondoltam, hogy egy huszonéves fiú kiakadhat azon, ha a másik meztelenül van.


Én hibáztam, hogy nem vettem fel semmit, mikor vendégem volt? Vagy ő abnormálisan prűd? Én koleszos is voltam pár évig, ott a francot sem zavart, hogy meztelenek vagyunk pár másodpercig a másik előtt.



2017. okt. 24. 12:25
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy ez másoknak ekkora probléma.
2017. okt. 24. 15:09
 22/35 anonim ***** válasza:
94%

Gondolj bele ha fordított helyzetbe kerülnél. Ott kéne aludnod a 80 éves nagyinál aki szintén meztelenkedik. 80-100kg hatalmas lógó mellekkel, ráncos bőrrel protézis nélkül mosolyogva. Mennyire szívesen találkoznál vele meztelenül?

Ha vendég van akkor nem mutogatom a családfát.

2017. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Értem, csak én meg középsuliban koleszos voltam 2 évig, és ott meg négyen voltunk egy szobában, teljesen természetes és egyben elkerülhetetlen is volt, hogy lássuk egymást meztelen, senki nem foglalkozott ezzel, vagy tesióra után az öltözőben, zuhanyzáskor is, én csak ebből indultam ki, nekem ez a természetes. Nem akartam senkit megbántani.
2017. okt. 24. 15:14
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Az normális, hogy meztelenül alszol, sokszor mi is.


Ám ALAP, hogy a vendégeink előtt NEM lófrálunk egy száll mellben-farokban, mert illetlenség :)


Mielőtt kimegyünk a szobából, alsógatya és kisgatyó-top felkerül.

2017. okt. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt kíváncsi a micsodádra,na!

Ha vendégünk van, nem flangálunk előtte egy szál ágyékban.

2017. okt. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Úgy alszol ahogy akarsz, de senkit nem kötelezhetsz arra, hogy a konyhában a farkad nézegesse.

Az unokatesódnak sem az volt a baja, hogy az ágyban miben vagy, hanem hogy onnan kikelve nem voltál gusztusos látvány, ... meg ha te azt is hiszed!

2017. okt. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
92%
Nem mindenki szocializalodott nudista kollegiumban:)
2017. okt. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
85%

Nő vagyok és meztelenül alszom, mert zavar hogy tekeredik, fojtogat, vagy éppen hónaljban vág a cucc.

Amikor egyedül vagyok, akkor is ahogy kikelek az ágyból, felveszek egy hosszú pólót és abban megyek ki.

Még magamnak is gusztustalan lenne úgy kávét főzni, vagy reggelit készíteni, nemhogy a rokonom, vagy egyéb vendégem előtt.

Ízléstelenül viselkedtél!

2017. okt. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
81%
Én is meztelenül alszom, de ha vendégségben vagy és felkelsz, vegyél magadra valamit és ne legyél gyökér.
2017. okt. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

#29

Ő a vendéglátó volt, nem a vendég.

A többi stimmel!:)

2017. okt. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!