Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Unokatesóm beszólt, mert...

Unokatesóm beszólt, mert meztelenül alszom. Kinek van igaza inkább?

Figyelt kérdés

Fiúk vagyunk mindketten. Nálam aludt most 2 éjszakát vendégségben. Én télen-nyáron meztelenül alszom itthon, most is, ő meg látott így meztelenül, ahogy jöttem be a fürdőből meg ahogy mentem ki a konyhába inni, ilyesmi és közölte, hogy ez milyen ocsmány meg undorító dolog, hogy meztelenül alszik valaki.


Én egyáltalán nem gondoltam, hogy egy huszonéves fiú kiakadhat azon, ha a másik meztelenül van.


Én hibáztam, hogy nem vettem fel semmit, mikor vendégem volt? Vagy ő abnormálisan prűd? Én koleszos is voltam pár évig, ott a francot sem zavart, hogy meztelenek vagyunk pár másodpercig a másik előtt.



2017. okt. 24. 12:25
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
79%

Semmi baj a meztelenülalvással, de még a konyhai nudizás is belefér, ha előtte elmondod a vendégednek, hogy te így szoktad. Ha zavarja, szól, akkor pedig felveszel egy gatyát.


Amúgy én a meztelenül evést nagyon nem bírom, otthon pedig csak az nudizzon, akinek nem hullik a szőre. Nem ülnék le egy fekete szőrökkel teli kanapéra mondjuk.


Az egyik exem szőrmók volt, szeretett csupaszon mászkálni, minden televolt a szőrével. Fekete göndör szőr.. A konyhában és a hűtőben is volt, na ott elkapott a hányinger. A lepedője is olyan volt, mintha macskát tartott volna, pedig gyakran cserélte.

2017. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
32%
prűd a szentem, de ha őt ennyire zavarja, kapj fel egy alsót, nehogy már lelki sérülései legyenek majd :)
2017. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
29%
Én biztos nem szólnék ezért.
2017. okt. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Amúgy abban alszol amiben akarsz, de ha vendég jön, legalább egy alsógatyát vegyél
2018. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 mooti ***** válasza:
100%

Szia


Az a minimum, hogy előtte informálod a vendégedet, hogy te meztelenül alszol és megkérdezed Tőle, hogy ez zavarja-e vagy sem.


A Meztelen alvás egészséges és semmi kivetni való nincs benne (én is így alszom), de vannak íratlan szabályok amiket illik betartani.


Ha megkérdezted volna tőle elősször lehet, hogy nem is így reagált volna.

2018. jan. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!