Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért nem engednek sehova?

Miért nem engednek sehova?

Figyelt kérdés

Az év minden napján azt hallgatom hogy mindig itthon ülök,és nem csinálok mást csak olvasok szabad időmben, és hogy soha nem lesz így barátom újra.

Tény hogy itthon ülös tipus vagyok, de ha van valami szolid program,oda soha nem engednek el. Tanulok, és mellette dolgozok. Nem járok én bulizni. Nyár óta nem mentem sehova, elmennénk ma a barátnőmmel futni. Ennyi lenne a terv, és amikor megkérdezem elmehetek-e délután miután minden dolgom elrendeztem,amire fintorognak meg visszakérdeznek minek akarok én menni...

Utána ha rábólintanak,valamibe szándékosan belekötnek hogy legyen ok miért nem mehetek még sem és lejáratnak. Még a telefonom is elveszik hogy ne tudjam megírni nem tudok menni.

Pedig aztán nem 12 éves vagyok már, hanem 20.

Mit tudok csinálni?


2017. nov. 11. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen mi a fenének kell engedélyt kérned? Közlöd,elmentem,majd jövök.Ha meg annyira gáz a helyzez,akkor keress valahol egy kiadó szobát,vagy menj köllégiumba.
2017. nov. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Hát ha 20 Évesen ők döntenek helyetted, akkor meg is érdemled.

Álj a sarkadra, és ne kérdezd meg, ha nem jeletsd be hogy "elmész és ez van"

2017. nov. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindig azzal jönnek ez az ő házuk és 30 éves koromban is itt az lesz amit ő mondanak de még ha elköltözök is "szájon vágnak" ha valami nekik nem tetszik. Szerintük a kutyának nem kellek és ennek oka van.
2017. nov. 11. 09:32
 4/8 A kérdező kommentje:
Másfelől ilyenkor minden munkát rám hagynak, amivel estig nem végzek egy magam. Ha megcsinálok mindent valamibe belekötnek minek nem mehetek, ha nem végzek meg értelemszerű,de jövőhéten nagytakarítás "szóval élvezd az ehétvégi semmit tevést", mert lesz munka. Ők meg gépeznek...
2017. nov. 11. 09:39
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Allj a sarkadra, menj ahova akarsz, ha nem tetszik nekik koltozz el!
2017. nov. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj elköltözni nem olyan egyszerű de faternak kell 6 l pia egy babfőzelékhez...
2017. nov. 11. 10:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk viselkedj 20 évesként.

Miért kérdezed meg, mit tehetsz te, mint egy felelősségtudatos ember?

Akármit tudsz csinálni.

2017. nov. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha rád hagyják a "munkát", amit te adsz magadnak, nem ők, mond, hogy "ooh.., bizonyára elfelejtették, hogy szóltam, hogy elmegyek. Remélem ebből tanultatok. Sziasztok."


A szüleid nem szeretnek és csak kihasználnak.

Leszámítva egy-két abszurd betegséged, nagyon sok embernek kellenél.

2017. nov. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!