Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nálatok mi volt az az utolsó...

Nálatok mi volt az az utolsó tett, aminél azt mondták, hogy nem tartjátok többet a kapcsolatot a sogórnőtökkel?

Figyelt kérdés
2018. jan. 3. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Anyamnak az volt az utolso csepp a poharban amikor jol kihasznalta apamat (penzt csalt el). Mondjuk elotte is volt minden fele. De nem azert, mert utalta anyamat hanem mert kihasznalta apamat.
2018. jan. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Előttem tette az édeset, hátam mögött mindennek lehordott (csak pont olyannak is, aki tűzbe menne értem, és szólt, mi van), mivel én ilyen emberekkel nem szeretek kapcsolatban lenni, mondtam neki, hogy befejeztük.
2018. jan. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Amikor meglopta anyáma és azt mondta,hogy én voltam.

de mivel előtte is tudtam,hogy egy álnok féreg,ezért felkészültem. Sajnos nem tettűnk feljelentést,pedig jó lett volna...

2018. jan. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Amikor kiderült, hogy ő zaklat névtelen levelekkel és tünteti el/teszi tönkre a cuccaimat.
2018. jan. 4. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Mikor a szemembe nyalizott, a hátam mögött minden k..vanak elhordott , hazugságokat terjeszt rólam, anyós jelöltemet és a sógor jelöltemet ( párom testvére, a ,,sógornőm az ő barátnője) a hazugságaival ellenem fordította , pusztán féltékenységből. Pechére olyannak is magyarázott aki ismer annyira , hogy tudja , mindez hazugság és elmondta a dolgokat. Hiába borítottam, anyós jelölt a hazug ,, menyét' pártolja , sőt , így még jobban utal . Sőt , olyan ügyesen manipulálja , hogy a saját fia ellen (párom) fordult ,,anyósom". Páromat teljesen tönkreteszi lelkileg , hogy egy ilyen hazug manipulatív nő miatt teljesen elveszíti az anyját , a testvérét, de nincs mit tenni. Csúnya ilyet mondani, de reménykedik , hátha szakítanak és minden visszaáll. ,,Apósom " az egyetlen, aki nem hisz a hazugságoknak, de már őt is kezdik behálózni, és a szívem szakad meg azért , hogy mennyi mindent megtettem azért a családért , soha nem hazudtam , bármi volt ugrottam , és az undorító hazugságoknak hisznek. Ilyen hazugságok pl hogy csalom a párom , nem csinálok semmit egesz nap ( ezt mondjuk nem értem , ha ott vagyok elnosogatok , kisepregetek , felmosok meg éppen amit kell és ezt ,,anyós " id láthatja ) és egyéb fincsisegek . Szerencsére a párom tud rólam mindent , ha nem is vagyunk együtt , állandó kontaktba vagyunk , vagy elem jön , én megyek elé, tehát tudja , hogy nem csalom meg , meg egyébként is bízik bennem.
2018. jan. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor már a sok "kedves" tettei után végleg totálisan lealázott, semmibe vett!

Amikor, hogy mutassa mennyire semmibe vesz és az én hozzá intézett kérdésemre szándékosan a páromnak válaszolt, órákkal később amikor találkoztak.

Szóval ott rohadjon meg ahol van.

2018. ápr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!