Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nektek is vannak ilyen rokonai...

Nektek is vannak ilyen rokonaitok?

Figyelt kérdés

24 éves fiú vagyok, Budapesten élek és itt végzem az egyetemen az MSC-t. Rengeteget tanulok, keveset bulizok, így a lányokra sincs sok időm. Emiatt jelenleg nincs párom sem. Ez nem tetszik a vidéki rokonaimnak, akik a karácsonyi összejövetelen kerek- perec megmondták, hogy még nem nőttem fel, "pisis" vagyok, meg miazhogynemvagymégházas? Szerintük 24 évesen rég meg kellett volna házasodnom, sőt, már legalább egy gyerekemnek kéne lennie. És meg voltak sértődve, mikor azt mondtam nekik, hogy a tanulás a karrier és a hobbijaim miatt 30 éves koromig nem akarok "csajozni".


Nektek is vannak ilyen rokonaitok?



2018. jan. 4. 14:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tojni kell rájuk.

Viszont azt el kéne döntened, hogy akarsz-e gyereket valamikor, mert ha igen, akkor NAGYON késő 30 évesen nekiállni csajozni...

2018. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére nincsenek. Régebben a haverjaim meg az egyik szomszédom kérdezgettek hasonlókat, de általában olyan választ kaptak, hogy nem feszegették tovább a témát. Szerencsére azóta elköltöztem, így mindenki békén hagy a témával. Amúgy én a helyedben biztos megmondanám nekik, hogy semmi közük hozzá és hogy foglalkozzanak a saját dolgukkal. Lehet, hogy ezután nem is szólnának hozzád, de azzal csak te járnál jól. Nem kötelező minden rokonnal jóban lenni.
2018. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Midig sok csajom volt, s ezen mindig sokat szörnyülködtek a jellemóriás rokonaim. Annál nagyobb volt a megdöbbenésük. Mielőtt kiküldtük az esküvői meghívókat, az előtt kb két héttel faggattak megint nagy elánnal, hogy mi lesz velem, mikor nősülök, és hogy legalább nő van-e a láthatáron, aki mellett végre horgonyt vetek? Jellegzetes bu*is mozdulattal dobtam hátra a hajamat, és kijelentettem, hogy barátom van. Mindezt 1983-ban!

Szegény öreganyámat majdnem úgy kellett felmosni. :-))

2018. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!