Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sógor párjával ("menytárssal")...

Sógor párjával ("menytárssal") való rossz kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nagyon sok kérdés szól az anyósok húzásairól, de szerintem a "menytárs", vagyis a párunk testvérének választottjáról alig írnak valamit.


Nekem borzasztó rossz viszonyom van vele, nála szemetebb emberrel még nem találkoztam. Folyton megpróbál kitúrni engem a családból, ellenem próbálja (szerencsére eddig sikertelenül) hangolni anyósomat, gonosz megjegyzéseket tesz rám, a külsőmre, a végzettségemre. Már inkább olyan messziről elkerülöm őt, amennyire csak lehet, de olyankor a hátam mögött megy a kavarás.


Mások hogy kezelik egy - majdnem idegen - nővel ezt a helyzetet? Mások történeteire lennék főleg kíváncsi, hogy velük hogy cseszett ki a sógoruk felesége/párja.



2018. jan. 11. 10:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha az anyósjelölt és a barátod melletted áll, le kell sz@rni. Tudom, hogy kiborító egy ilyen vipera a családban, de nem mindegy, támogatnak-e téged, vagy mindenkit ellened fordít.


Nézd meg őt: https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..


A férfi írta ki a kérdést, és láthatóan nem áll a párja mellett. Ha a tiéd is ilyen tutyimutyi, inkább menekülj.

2018. jan. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
A párom írta ki a kérdést :'DDD
2018. jan. 30. 11:49
 13/16 anonim válasza:
Ilyen családtól én menekülnék...
2018. jan. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

honnan tudod, hogy a barátod írta ki a kérdést?

amúgy nekem volt egy ilyen kolléganőm, hogy mikor mások ott voltak, megjátszotta magát, fennhangon kérdezgette, hogy hol segíthet nekem, stb. mikor kettesben voltunk, akkor meg gyűlöleteseket sziszegett nekem. Beteg egy elme az ilyen. Minden egyes nap hatalmas energiákat fektetett bele abba, hogy mások előtt megjátssza magát, és sosem hagyott ki alkalmat arra, hogy valahogy keresztbe tegyen nekem.

Ha nem lett volna ilyen tapasztalatom, el sem hinném, hogy tényleg vannak ilyen emberek.

Amúgy ha a barátod írta ki a kérdést, akkor azt gondolom, melléd kéne állnia határozottabban. Hogy ettől teszi függővé, hogy feleségül kér-e téged, azt nagyon de nagyon furcsállom.

Közben elolvastam végig a másik kérdést, és a barátod nagyon ellenszenves lett nekem. Szerintem nem érdemel meg téged. Fiatal vagy még nagyon, keress valakit, aki szeret, hisz neked, bízik benned, meg akar védeni. Van ilyen. Nem kell az első hlyéve leállni, csak mert nehéz volt a saját családod, és ez kicsit jobb.

2018. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Felismertem az írásképét és a helyzetleírásokat, a sógornője külsejének leírását (kancsal, csúnya, ocsmány a keze) és azt, hogy Z.-ként hivatkozik a barátnőjére. :)


Amikor hazajött, rákérdeztem, hogy ő írta-e ki, és bevallotta. Töröltetni akarta a kérdést, csak nem emlékezett sem az e-mail címre, se a jelszóra, amit megadott.


Választ kaptam pár kérdésre, mondjuk, hogy sose számíthatok rá, és hogy a büdös életben sem lesz se esküvőnk, se közös gyerekünk. Úgyhogy tegnap szakítottunk.

2018. jan. 31. 09:22
 16/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok, komolyan mondom, erős ember vagy. Kívánom, hogy találj sokkal jobbat nála. És így is lesz :)
2018. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!