Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Meghívnátok-e nagybátyátokat...

Meghívnátok-e nagybátyátokat és családját az esküvőtökre, ha amúgy nem tartjátok a kapcsolatot, de "úgy illik"?

Figyelt kérdés
2018. febr. 3. 16:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha kb a fél várost meghivnam, akkora ok is bele fernenek. Ha szűk körű esküvő, akkor nem
2018. febr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Nem fogok olyanokkal jópofizni, akiket amúgy a hátam közepére nem kívánok.

"Illemből".

2018. febr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak két bátyja, Apukámnak 2 nővére van. Egy-egy testvérüket hívtam meg, ők a keresztszüleim és jóban vagyunk. A másik testvéreikkel nem is igazán tartjuk a kapcsolatot, így nem hívtam meg őket. Viszont előtte már tudtak róla és az esküvő utám a szüleim vittek nekik sütit.
2018. febr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Senki olyat nem hívtunk meg, akit nem akartunk. 😊
2018. febr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 HaEv ***** válasza:
53%

Kedves Kérdező!

Én szerencsés vagyok, a nagybátyáim már nem élnek.

Ez a ti esküvőtök. Belefér a költségvetésbe?

Ha igen, hívd meg, még mindig mondhat nemet. Ha meg nem fér bele, akkor ott az indok, hogy miért nem hívtátok meg.

Csak van valami elv, hogy mi alapján hívjátok meg az embereket.

2018. febr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem azt sem mindegy esetleg milyen okból nem tartjátok a kapcsolatot.
2018. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szeretem a pici, meghitt esküvőt, így én csak a legszűkebb családot hívnám meg, csupa olyat, akivel jóban vagyunk, plusz szerintem a párom tesója is ott lenne, akivel még ő is évi egyszer találkozik, de bajunk nincs vele.


Az illendőség pont nem érdekel, ha az én esküvőmről van szó, de tényleg a lehető legapróbb esküvőm lenne.


Nagy esküvőnél, ha nem problémás emberek, nem óriási család s elfér, miért ne? De ezt annak kell eldöntenie, aki nagy esküvőt akar, valami határ nála is van, gondolom s az egyedi esetet ismerve kell mérlegelni.

2018. febr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Pont az a gond, hogy problémásak. Állandó feltűnési mániájuk van, azért szakadt meg a kapcsolat. Bármilyen rendezvény van, ők vannak a középpontban, minden fotón középen, mindenkit szóval tartanak, ergo minden rendezvény róluk szól. A legextrább italokat rendelik, és rengeteget isznak, stb.
2018. febr. 3. 18:10
 10/17 anonim ***** válasza:
39%
Ha amúgy jó fejeknek ismertem meg őket, és anyagilag is belefér, akkor miért ne? Hadd bulizzanak egy jót. Nagyobb társaság, jobb hangulat, több viccelődés.
2018. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!