Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek igaza van a...

Szerintetek igaza van a nagynénémnek?

Figyelt kérdés
Van egy párom már két éve, aki cukorbeteg. A nagynéném szerint még most kéne elhagynom, mert gyereket veszélyes így vállalnunk. Azt is mondta, hogy akinek valami betegsége van, az idővel azt fogyatékként fogja fel és meg fogja keseríteni az életem.
2018. febr. 11. 20:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%
Arról nem is beszélve, hogy a 2.}es típusúból ki lehet gyógyulni
2018. febr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
59%

A cukorbetegségnek több fajtája és sok szintje van. Ha súlyos akkor lehet hogy felejtős a baba. De ha gyenge akkor akár a mérgező orvosságok elhagyásával és megfelelő étrenddel teljesen "meggyógyulhat"


Én mindenképp kikérném egy szakorvos véleményét (mind baba, mind egészség témában). Ha tudtok olyat találni aki nem csak gyógyszert akar eladni.


Bármennyire gáz. Meglehet hogy igaza van neki. Ha nem lehet babája szerintem én is otthagynám.

2018. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nincs az az isten amiert a párom elhagyjam.
2018. febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!