Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Te elvárnád hogy családtagod...

Te elvárnád hogy családtagod fizessen üzemanyagot ha ugyanoda mentek (pl rokonhoz) es te igy is ugy is autoval mész ha jön, ha nem?

Figyelt kérdés
Nem lehuzás ez?elvégre te igy is ugy is tankolsz, mész és azért mert elviszed a saját rokonod is ahova te alapbol is mész, es penzt kérsz, az nem kihasználás?
2018. ápr. 17. 22:29
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

Nálunk ez ugy zajlott:

Megosszuk esetleg a benzint? Kerdeztem.

Válasza:majd kiszámolom, irok.


Es addig elkezdtem en is számolgatni. Az ottlétemet tudnám állni, a kocsira viszont nekem nincs már. Ha ott pl elmegyunk x es y es z helyre kocsival, nekem kampo.


Igy most megirtam hogy szerintem en ezeket a mindenféle benzinköktségeket sajnos nem tudom vállalni.


Még nem reagált ugyan, de én magamban már feladtam. Ugy megint nem akarnék menni hogy ő bennem azt látná/nézné hogy kihasználom, ha kegyesen szivességbol elvinne.

2018. ápr. 18. 00:11
 12/44 anonim ***** válasza:
62%
Bocsáss meg ha ilyen rossz a kapcsolat,mégis mit vársz,még a hülye is átlátja h ez nem a benzinről szól csak..
2018. ápr. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
95%

Tehát ha jól értjük, te felvetettél egy ötletet, aztán magadban halálra sértődtél a testvéredre, mert rábólintott? Aztán kiírtál egy kérdést ide, hogy te ki vagy használva, mert csak olyan formában tesznek neked szívességet, ahogy te magad javaslod, majd eldöntötted magadban, hogy téged midenki bánt, és inkább kivonod magad a családból is? Mire befejezem ezt a választ, túlleszel a nemzethalálon?


Orvos látott már?

2018. ápr. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

Nem ezt irtam.


Hanem hogy ő elkezdett számolgatni, amire én megvilágosodtam, hogy mégis miből fogom kifizetni. Aztán belegondtam mégjobban. Hogy igazábol ki is akar kit kihasználni? Sőt ez nekem kezd inkább olyannak is tűnni mintha visszaélne a helyzetemmel. Nem jössz ha nem adsz lét neki édesmindegy.

2018. ápr. 18. 01:04
 15/44 A kérdező kommentje:
Olyan válaszoljon aki érti is amit leirok.
2018. ápr. 18. 01:07
 16/44 anonim ***** válasza:
79%

Bocsáss meg ha ilyen pocsék a kapcsolat h nem tudtok egymással kommunikálni vérig sértődés, pénzen acsarkodás nélkül,az nem mi sarunk. Értjük amit irsz,igen,ott van pénz te irigy vagy erre ő kifizettetné veled a benzint miközben szarul

állsz.vérig sértődsz. Ez elég érthető igy,a kapcsolat szinvonalára is utal. Nincs pénzed,nem mész ennyi. Ahol szeretet van ott akinek nem megy jol,attól nem kérünk benzin pénzt.

2018. ápr. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:

Nincs is sértődés és acsarkodás sincs. Várom mit számol.

Es közben rájöttem hogy nem tudom fimanszirozni es en nem szivességként kezelném már azt sem ha rokonom ül mellettem ahova megyek.

Semmiféle háboru nincs.

Nem sértodtem meg sem. Ezek csak natur tények hogy nincs lém. Es ezzel az is hogy maradok itthon.


Es a kapcsolatban sem kell semmit keresni. Nincs itt semmilyen viszáj meg irigység.

2018. ápr. 18. 01:36
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

Tehát.

Felajánlotta, hogy elvisz kocsival, te rábólintottál és felajánlottad, hogy fizeted a benzin felét, amire ő bólintott rá.

Eddig teljesen hétköznapi szituáció.

Most rájöttél, hogy nincs rá pénzed és a gyk-n úgy teszed fel a kérdést, mintha a tesód le akarna húzni.

Ez a bicskanyitogató.

Írd meg neki, hogy közben rájöttél mégsem tudsz beszállni az útiköltségbe. És kérdezz rá, hogy így is elvisz-e téged.

Nem látok olyan nagy problémát ebben.

2018. ápr. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:

Probálom egyszerűen megfogalmazni


Az szívesség hogy a saját valakid (gyereked tesod stb)ott ul melletted ahova mész akár az ükszülőtökhöz es ha nem tud fizetni akkor vegye ugy hogy te szivességet tettél neki, vagy ne jöjjön?

2018. ápr. 18. 02:05
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan miért nem a rokonnal beszéled meg. Normális családban senkitől nem kérek benzint pénzt,főleg ha szarul áll,előszőr is te akartál beszállni a költségbe,de hirtelen nincs lé,és most azt várod h szidjunk valakit. Itt te vagy a hunyo..
2018. ápr. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!