Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Te elvárnád hogy családtagod...

Te elvárnád hogy családtagod fizessen üzemanyagot ha ugyanoda mentek (pl rokonhoz) es te igy is ugy is autoval mész ha jön, ha nem?

Figyelt kérdés
Nem lehuzás ez?elvégre te igy is ugy is tankolsz, mész és azért mert elviszed a saját rokonod is ahova te alapbol is mész, es penzt kérsz, az nem kihasználás?
2018. ápr. 17. 22:29
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
94%
Amennyiben egyfelé megyünk, és az akárkim szívességet tesz azzal, hogy elfurikázza a s..gem, nekem pedig nem kell 400 km-t vonatoznom, az a minimum, hogy felajánlom a benzinköltség rám eső részét. Más kérdés, hogy az én bátyám pl sose fogadná el, de volt, hogy szüleimmel utaztunk, ők tankoltak, én meg vettem az autópálya matricát. És ha csóró vagy, ne utazz. Egyszerű ez, addig kell nyújtózkodnod, míg a takaród ér.
2018. ápr. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
62%
Én nem fogadok el ezért semmit, mikor adni akarnak. Még ismerősök esetén sem. Most ha nagyot akarok mondani, akkor tegyük fel, hogy 8 helyett eszik 10 litert az autó 100km-en, ha utazik velem más is. Ha mondjuk 100km-en át viszem, az 2 liter benzin, ami még 1000 forint sincs. Ennyi nem fog a földhöz vágni, pedig átlagos keresetem van.
2018. ápr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
46%
nem mész el max...
2018. ápr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Mi Budapesten élünk a párommal, illetve mindkettőnk tesója is itt van. Ha hazamegyünk vidékre, nem kérünk pénzt tőlük. Viszont az is igaz, hogy elég sokba kerül hazamenni. Ha többször szeretnénk mi is, ők is, akkor nem olyan ördögtől való, hogy össze dobjuk a benzin árát. Főleg, hogy mindig elmegyünk mindenkiért és haza is visszük őket. Nyaraláson pl. elosztottuk a benzin pénzt. Pedig ott is mentünk volna nélkülük is. Igaz, nem ennyire megpakolva.
2018. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!