Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Te elvárnád hogy családtagod...

Te elvárnád hogy családtagod fizessen üzemanyagot ha ugyanoda mentek (pl rokonhoz) es te igy is ugy is autoval mész ha jön, ha nem?

Figyelt kérdés
Nem lehuzás ez?elvégre te igy is ugy is tankolsz, mész és azért mert elviszed a saját rokonod is ahova te alapbol is mész, es penzt kérsz, az nem kihasználás?
2018. ápr. 17. 22:29
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
93%
Igen szívességet tesz, hogy elvisz. Mivel nem kötelessége.
2018. ápr. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

Miért is várnám azt hogy szidjuk?


Nekem totál rossz ez az egész helyzet, mert ha el is engedi hogy nem kér lét azzal olyan, mintha nekem kéne hálálkodnom mintha valami hierarchia rendszer lenne, ő a nagy kegyes, én meg a kocsiban megtűrt.

Ebbe vagyok belegabalyodva. Mintha nem is a családrol lenne szo hanem én mint potyautas.

2018. ápr. 18. 02:19
 23/44 A kérdező kommentje:
Szoval ha szivességtétel neki (mert nekem nem, en simán vinném őt), akkor az tök megalázo.
2018. ápr. 18. 02:21
 24/44 anonim ***** válasza:
74%

Mintha nem is a családrol lenne szo hanem én mint potyautas.

De nem rossz alapbol ez kapcsolat,nem dehogyis,persze.. Én meg a falvérőröl jövök,normális családban a kérdésed felse merül. Jóéjszakát.

2018. ápr. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

Ezt a válaszokra irtam.

Mivel valaki azt irta ha elviszed a családtagod es nem fizet akkor te szivességet tettél neki.

Erre értettem hogy mint egy potyautasnak?


A kapcsolat normalis. Csak nekem fura ez az egész szitu most nekem

2018. ápr. 18. 02:30
 26/44 anonim ***** válasza:
96%

Ha fizetsz is szívességet tesz.

De az miért rossz? Nem hálálkodni kell, csak megköszönni.

Ha én viszek el vakakit, elég egy Köszi. Semmi több.

2018. ápr. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
96%

-Felezünk?

-Jó.

-Mekkora g€ci vagy!

2018. ápr. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
95%

Nekem eszembe se jutna nem fizetni a költségek rám eső részét.

Nálunk ez úgy működik hogy egyszer egyikünk, máskor másikunk kocsijával megyünk, akinek meg nincs kocsija az beszáll a költségekbe az 1/3ával.

Igazából te azt mondod hogy kihasznál téged ha elfogadja. Ennyi erővel te nem használod ki amiért ingyen fuvart akarsz? vagy ha neked kedvez a helyzet az már nem kihasználás? És hiába keres valaki sokat nem tudhatod nincs-e hitele, nem spórol-e valamire. Még ha nem is, akkor is ő dolgozott meg a pénzért, joga van arra költeni amire akarja.

2018. ápr. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

Azert érzem kihasználásnak mert neki nem plusz költség eleve ha bárkit visz es plane család.

Menjen, jo utat, semmi baj. Ma is tanultam valamit.

2018. ápr. 18. 07:23
 30/44 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem többet fogyaszt a kocsi, ha többen ülnek benne, tehát plusz költség.

De javítsatok ki, ha tévedek.

2018. ápr. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!