Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti hogy kezelnétek egy ilyen...

Ti hogy kezelnétek egy ilyen nagynénit?

Figyelt kérdés

Pénteken volt a húgom ballagása,azonban mi éppen költözünk és nem találtam az elegáns ruháimat. Emiatt követtem el azt a hibát,hogy kölcsönkértem a nagynénimtől egy fehér blúzt,amit a családi vacsorán véletlenül tönkretettem. Teljesen leborítottam vörösborral. Bocsánatot kértem tőle,megpróbáltam jóvá tenni(először itthon,majd tisztítóba vittem),de neki semmi nem elég. Azt is felajánlottam,hogy elmegyek vele plázázni és amit kiválaszt az ing helyett,azt kifizetem. Ez sem volt jó. Megértem a csalódottságát és azt,hogy szomorú,de durván túlreagálja az ügyet. Sajnos ha a fejem tetejére állok sem tudom eltüntetni a foltot a felsőjéről,azonban nem hagyja,hogy megpróbáljam kiengesztelni.

Péntek óta 15(!!)percenként hívogatja az egész családunkat sírva,ordítva,szitkozódva. Apa orvos,anya óvónő,a húgom érettségizik,senki nem ér rá a drámájára. Ilyeneket mond(a teljesség igénye nélkül),hogy a pincér direkt hozott nekem olyan bort ami ennyire makacs foltot hagy,meg hogy xy rokon milyen kárörvendően mosolygott(ezt csak ő látta) az ominózus pillanatban. A legszomorúbb,hogy ezeket (az idiótaságait) nem is nekem mondja,holott én érnék rá a legjobban és ez csak kettőnk ügye.

A húgom érettségije sem érdekli,meg sem kérdezte tőle,hogy hogy sikerültek,csak déltől estig hívosgatja azért,hogy engem szidhasson otromba stílusban. Ha nem vesszük fel neki,akkor személyesen látogat meg minket egy jó veszekedés reményében. Próbáltuk szépen tisztázni,majd durvábban is,de a világon semmi nem hat.

Gondoltam,hogy veszek egy újat de pont ilyet nem találtam és állítja,hogy rá soha semmilyen ruha nem jó. Jelzem,teljesen átlag méret,nem lehetetlen az ő alkatára csinos blúzt találni. Különben is,állandóan vásárolgat,akkor csak gyártanak a méretében ruhadarabokat.

Ti mit tennétek? El vagyok keseredve,mindenki sík ideg miatta. Semmibe vesz minket,a világ középpontjának tartja magát és azt hiszi,mindenki csak vele van elfoglalva. Tanácstalan vagyok.

Ne haragudjatok,ha zavaros lett,már teljesen kikészít ez a hisztéria.

19L


2018. máj. 8. 23:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Szard le. Ha ilyen hülyén viselkedik, az legyen az ő baja. Fölösleges emiatt aggódnod. Bocsánatot kértél, megpróbáltad kiengesztelni. Ha valaki felnőtt ember létére nem érti meg hogy egy blúz csak egy blúz, akkor azzal nem lehet mit kezdeni.
2018. máj. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem hinném h egy nyambvadt rongy miatt van igy kibukva.. Azért némelyik nő olyan egy bites felszines,de ennyire nem hinném.. Nem lehet h klimaxol, bekattant és irigy rád h te fiatal vagy szimplán figyelmet akar mert nincs élete pasija ,mert vmi nem kerek itt,egy bluzon nem akad ki normális nő ennyire.. Az ilyen nők elmebetegek.

35N

2018. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
Késő esti kamunak tűnik a történet.
2018. máj. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Ha a kérdés nem kamu, akkor a te nagynénéd elmeháborodott.
2018. máj. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu,bár az lenne.
2018. máj. 8. 23:33
 6/17 anonim ***** válasza:
22%
Kamu
2018. máj. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
A nagynénéd bolond. Hívjátok rá a zártosztályt.
2018. máj. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

A legrosszabb amit tehettek, hogy nyugtatgatjátok vagy veszekedtek vele

Gyerekesen viselkedik, kezeljétek gyerekként. Ne törődjetek a hisztijével, ha látja hogy nem jött be akkor megunja és lenyugszik.

2018. máj. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

Menjetek a francba már, rohadt kamuzók, hogy veletek van tele a GYIK 😡😡😡!

Ha kamunak tartod, nem kell ideböfögni a roppant épületes "gondolatodat" és kész!


Kérdező, gondolom van márkajelzés a blúzban, plusz méret is. Menj be vagy abba az üzletbe, vagy még jobb lenne, ha 1 kategóriával feljebb keresnél (úgy nézem, megengedhetitek és ezzel megoldanád, hogy ne tartozz neki) és vegyél egy valóban szép, fehér alkalmi blúzt, az eladó is biztosan segít.


Ha nem akarsz vele ezután személyesen találkozni, add fel csomagban, de mondjuk én szeretem az egyenes helyzeteket: odavinném, átadnám, utoljára megpróbálnám megköszönni a segítségét.


Aztán ha cirkuszol, akkor elmagyaráznám ugyanabban a stílusban, hogy vagy tegye rendbe a szánalmas életét, vagy kezeltesse magát, mert egy kisstílű, irigy szerencsétlen és a legfontosabb, hogy fejezze be a családod zaklatását, mert mára már mindenki tökéletesen felfogta, hogy nem normális, ne erőlködjön tovább.


Aztán megemészti, ahogy akarja, engem tovább nem érdekelne, tiltólistára tenném.

2018. máj. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%

Azért az nehezen hihető, hogy a nagynénivel eddig semmi baj nem volt, most meg ilyen szinten bekattant, mint ahogy leírod. Mert gondolom, ha hisztérikus természetű, nem tőle kérsz kölcsön blúzt, inkább veszel egyet, vagy máshoz fordulsz.

Az, hogy valaki kiakad, ha a kedvenc blúzát tönkreteszik, az nem olyan nagyon különleges dolog, de a nagynéni (ha valóban így van, ahogy leírtad), már nem normális üzemmódban működik. Csak azt nehéz elhinni, hogy ez csak most jött ki.

A kérdésre válaszolva: ha nem tudsz vigyázni, máskor ne kérj kölcsön senkitől semmit, nagynéninek venni egy hasonló árú, márkájú, fazonú blúzt, a többit (hiszti) elengedni a fül mellett.

2018. máj. 9. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!