Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti hogy kezelnétek egy ilyen...

Ti hogy kezelnétek egy ilyen nagynénit?

Figyelt kérdés

Pénteken volt a húgom ballagása,azonban mi éppen költözünk és nem találtam az elegáns ruháimat. Emiatt követtem el azt a hibát,hogy kölcsönkértem a nagynénimtől egy fehér blúzt,amit a családi vacsorán véletlenül tönkretettem. Teljesen leborítottam vörösborral. Bocsánatot kértem tőle,megpróbáltam jóvá tenni(először itthon,majd tisztítóba vittem),de neki semmi nem elég. Azt is felajánlottam,hogy elmegyek vele plázázni és amit kiválaszt az ing helyett,azt kifizetem. Ez sem volt jó. Megértem a csalódottságát és azt,hogy szomorú,de durván túlreagálja az ügyet. Sajnos ha a fejem tetejére állok sem tudom eltüntetni a foltot a felsőjéről,azonban nem hagyja,hogy megpróbáljam kiengesztelni.

Péntek óta 15(!!)percenként hívogatja az egész családunkat sírva,ordítva,szitkozódva. Apa orvos,anya óvónő,a húgom érettségizik,senki nem ér rá a drámájára. Ilyeneket mond(a teljesség igénye nélkül),hogy a pincér direkt hozott nekem olyan bort ami ennyire makacs foltot hagy,meg hogy xy rokon milyen kárörvendően mosolygott(ezt csak ő látta) az ominózus pillanatban. A legszomorúbb,hogy ezeket (az idiótaságait) nem is nekem mondja,holott én érnék rá a legjobban és ez csak kettőnk ügye.

A húgom érettségije sem érdekli,meg sem kérdezte tőle,hogy hogy sikerültek,csak déltől estig hívosgatja azért,hogy engem szidhasson otromba stílusban. Ha nem vesszük fel neki,akkor személyesen látogat meg minket egy jó veszekedés reményében. Próbáltuk szépen tisztázni,majd durvábban is,de a világon semmi nem hat.

Gondoltam,hogy veszek egy újat de pont ilyet nem találtam és állítja,hogy rá soha semmilyen ruha nem jó. Jelzem,teljesen átlag méret,nem lehetetlen az ő alkatára csinos blúzt találni. Különben is,állandóan vásárolgat,akkor csak gyártanak a méretében ruhadarabokat.

Ti mit tennétek? El vagyok keseredve,mindenki sík ideg miatta. Semmibe vesz minket,a világ középpontjának tartja magát és azt hiszi,mindenki csak vele van elfoglalva. Tanácstalan vagyok.

Ne haragudjatok,ha zavaros lett,már teljesen kikészít ez a hisztéria.

19L


2018. máj. 8. 23:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%
Kamu!
2018. máj. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
61%

Azért az alap, hogy legalább a blúz árát odaadjátok, és ha az én egyik kedvenc ruhámat tenné tönkre valaki, nem örülnék neki.


Bár ezért nem adok kölcsön senkinek semmit, és akkor nem kell attól félni, hogy a szerencsétlenje tönkreteszi.

2018. máj. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
9%

Utolsóval értek egyet.

Én se adok senkinek kölcsön sem ruhát, sem szerszámot, sem egyebet, pont az ilyenek miatt.

A nagynéni tényleg túlreagálta, de azért az is röhej, hogy egy 19 éves felnőtt a kölcsönruhát teljesen leborítja vörösborral. Négyéves kisfiam, bár előfordul, hogy leeszi magát, de nem borítja magára a levest vagy a pohár üdítőjét.

2018. máj. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
43%
Feltöltenél egy képet arról a “teljesen leborított” blúzról? Mutasd már meg, hogy nincs igazuk azoknak, akik szerint kamu.
2018. máj. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
44%

“Apa orvos,anya óvónő,a húgom érettségizik”

És két értelmiségi, meg ti ketten a húgoddal nem vagytok annyira értelmesek, hogy fejben tartsátok, hova raktátok a te elegáns ruháidat? Milyen szerencse, hogy a húgod ballagós cucca meglett, csak a tiéd tűnt el, mi? Amúgy mekkora hangárba költöztetek, hogy a “kamupanna ruhái” feliratú doboz nincs meg? Érettségi közepére rögzítettétek a költözést? Elég sok buta fordulat van ebben a sztoriban.

2018. máj. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Elhihetitek,hogy nem jó kedvünkből költözünk most,az okát nem fejteném itt ki.

Felőlem hiheti mindenki,hogy kamu,azonban ha nem történt volna meg,lett volna jobb dolgom,mint ilyen történeteket kitalálni. Csak kíváncsi voltam a véleményekre.

Mindegy is. Szép napot nektek!:)

2018. máj. 9. 10:50
 17/17 anonim válasza:
50%
Ajjaj. Hány éves az illető? Elképzelhető, hogy kezdődő időskori leépülés áll a háttérben?
2018. júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!