Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti ezt hogy kezelnétek apátokkal?

Ti ezt hogy kezelnétek apátokkal?

Figyelt kérdés
Szüleim egészen kicsi koromban elváltak, de apámmal is nagyon jó maradt a kapcsolat. Rendszeresen találkozunk minden második hét végén, de ünnepeken is, viszont ezt rugalmasan kezeljük, előzetes egyeztetéssel. Most kilencedikes vagyok a gimiben. Apámnak van egy barátnője, együtt is élnek évek óta. Laza, jó fej a nő is, (neki nem lehetett gyereke valamiért), elfogad és bír engem, én is őt. Évek óta úgy mennek ők nyaralni, hogy mindig visznek engem is, de ez kifejezetten apám párjának a kérése, hogy menjek én is. Jól szoktak sikerülni ezek a nyaralások mindig. Most kérdezte apu párja, hogy nyárra van-e valami lekötött programom, mondtam neki, hogy van egy nyelvi tábor, mondtam a pontos idejét is. Mondta apu párja, hogy akkor nem arra az időpontra szervezik a nyaralást, hogy mehessek én is. Fel is írta az időszakot, amíg táborban leszek. És azt történt, hogy pont arra a két hétre szervezte mégis. Lefoglalta, és kész tények elé lettem állítva, hogy akkor megyünk. Én mondtam egyből, hogy nekem akkor van a tábor. És hogy egyeztettünk is. De apu párja azt mondta, akkor megyünk, inkább ne menjek táborba. Viszont szeretnék, fontos lenne a tábor. Oké, mondtam, hogy akkor én nem mennék így nyaralni, nincs semmi gond tényleg. Erre most még apu párja duzzog, hogy én milyen vagyok, még ő van megsértődve. Ez a nő nem szokott játszmázni, de nekem ez most furcsa, hiszen egyeztettünk. Mit csináljak?

#nyaralás #apám #apu párja
2018. ápr. 28. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Biztos h tudta?ha igen készülj mert kezdődik,lehet mégis jön a teso és ki kell furni.. Én megköszönném és a táborba mennék ami a jövömhöz fontos.
2018. ápr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Persze, hogy tudta, fel is írta, amikor beszélgettünk róla.

(Tuti nem jön a tesó, ki kellett venni a méhét 38 évesen).

2018. ápr. 28. 17:14
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Feltehetöleg félreértette, hogy az a két hét a jó neked.


Több megoldás van: vagy a táborról mondasz le, vagy a leszervezett közös nyaralásról, és esetleg egy más idöpontban szerveztek apáddal (meg esetleg a barátnövel) egy rövidebb pótnyaralást vagy közös programot.

2018. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok. Gimiben az első évem.
2018. ápr. 28. 17:23
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha egyszer elmondtad neki és fel is írta, hogy mikor lesz a tábor, akkor félreértésről, aligha lehet szó. A franc tudja, hogy miért pont arra a két hétre szervezte a nyaralást, de nem is számít már. Ha neked fontos ez a nyelvi tábor, akkor ha megsértődik, ha nem(bar ezek után nincs miért megsértődnie), oda menj inkább.
2018. ápr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Persze, mindenképpen a táborba megyek.

Az a baj, hogy apám is duzzog:(

2018. ápr. 28. 17:44
 8/11 anonim ***** válasza:
8%
Hát készülhetsz mert mindig igy kezdődik..
2018. ápr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#7: Na jó, de apádat megkérdezted, hogy mégis, miért duzzog? Meg persze azt, hogyha egyszer meg lett beszélve, hogy neked ez a két hét nem jó, akkor miért pont erre a két hétre szervezték a nyaralást?
2018. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szimplán figyelmetlen volt a nő, felírta a dátumot, aztán tévedésből nem azt hagyta ki az opcióból hanem arra szervezte a nyaralást. (érted, mint ha azt írta volna fel hogy neked mikor jó) Vagy nekik nem jó máskor. Nem biztos, hogy játszma, lehet csak szégyelli, hogy ennyire flúgos volt. Mindegy, beszéld meg édesapáddal, hogy nincs miért duzzognia.
2018. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!