Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan lehet segíteni ilyen...

Hogyan lehet segíteni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Egy közeli rokonról van szó, akinek nagyon rosszul esik, hogy nem nagyon tart sehol az életében. A karrier az egyetlen, ami jól alakul nála.. de ez kevés. Sajnos már nagyon látszik, hogy bántja és irigy azért, hogy nekem boldog családom lett.. és úgy néz ki, hogy mindent megkaptunk a Jóistentől, amire vágytunk.. Mit csináljak, hogy ne fájjon ez ennyire neki..?
2018. máj. 23. 16:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
52%
Én 2 gyerekes anyuka vagyok, rendezett anyagiakkal stb., de én se értelek. Felteszel egy bugyuta kérdést, aztán kikészülsz idegileg a válaszoktól. Sehogy nem tudsz segíteni, vagy leküzdi az érzést vagy tesz érte, hogy legyen családja. Maximum összehozhatod valakivel.
2018. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
25%
Hát, gondoltam, én is benézek ide egy kis "lepontozásért". Majd valahogy kibírom, de azert leírom, hogy amit a kérdező a 17. kommentben írt, az nagyon helytálló.
2018. máj. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!