Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kìnos szituáció. Ti mit...

Kìnos szituáció. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A hétvégén hivatalosak voltunk egy kis összejövetelre a párommal, amit a kedvesem testèrènek a telkén tarottak. Ott volt a 6 èves kislányuk is termèszetesen, sokszor vigyáztunk rá, amikor ùgy adodtt, szòval nagyon szeretjük és ő is eléggé ragaszkodik hozzánk, viszont igencsak szeleburdi hogy ùgy mondjam.


A vacsorát kint terveztük fogyasztani, a szabadban sütöttünk meg minden, nos azt kell tudni, hogy a házzal szemben van egy kis emelkedő, ott van a raktárhàz ès a budi, sajnos nincs benti wc...ez lènyeges tudnivalò a törtènet kimenetele miatt.


Szóval kint ültünk, már sötètedett,a kislány megsértődött, hogy majd 10-kor be kell mennie aludni. Pisilnie kellett és megkért, hogy kìsèrje, fel a budihoz, mert fèl egyedül ott. Miután vègzett, èn is bementem, mondta, hogy megvár mert, fèl egyedül visszamenni. Erre, amikor ültem bent, kinyitotta a budi ajtòt, teljesem kitàrta ès lesyzaladt nevetve.


A többiek röhögőgörcs közepedte kiabálták, hogy van, amire nem kìvàncsiak vacsora alatt, èn meg nem bìrtam felàllni, vègül a baràtnőm jött fel ès csukta be az ajtòt.


Nagyon ciki volt, gyakorlatilag szemben ültem az ètkező haverokkal/ùjonnan megismert barátokkal a wc-n ès nem tudtam visszacsukni az ajtòt.


Szerintetek? :D



2018. jún. 4. 16:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
Ez van, történnek különös dolgok, de hát legalább megnevetettél embereket és jól érezted magad azon a napon, együtt voltatok ez a legfontosabb.
2018. jún. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%

Értelmes gyerek, nyilván a szülők is. Alapvető illemre sem sikerült megtanítani. :)

Úgy néz ki, én voltam szigorban nevelve, de ha én ilyen bunkóságot csináltam volna, akkora taslit kapok, hogy a fal adja a másikat, aztán mehettem volna a szobámba és kb. a következő 2 évre kitiltanak minden családi buliból.

Az is magas IQ átlagra utal, hogy mindenki csak röhögött, és senki nem volt képes odarohanni és becsukni az ajtót. Gratulálok.

Mindenesetre ne vedd a szívedre, sőt. Ha szerintük ez ennyire vicces volt, legközelebb állj fel és sz**j az asztal közepére, biztos az is nagyon humoros lesz nekik.

Vagy esetleg legközelebb te nyisd ki az ajtót, mikor a kislány pisil, azon is biztos nagyon fognak nevetni.

Szánalmas. Egyeseknél a gyereknek mindent szabad...

2018. jún. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem szeleburdiság, a kölyök egy neveletlen kis hülye.
2018. jún. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
63%

"Szóval kint ültünk, már sötètedett"

Vagyis a budiba (ha csak nincs világítás odavezetve) a legkevésbé sem láthattak be.

A kislány ettől függetlenül rendkívül bután viselkedett. Én mindenképp megmondtam volna, hogy ezentúl nem bízom meg benne, mert visszaélt a segítőkészségemmel.

A szülők helyében kikényszerítettem volna, hogy azonnal kérjen bocsánatot tőled. Megmondtam volna, hogy szégyellheti magát a viselkedése miatt és mára ennyi volt a mulatság, azonnal indulunk be aludni.

2018. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
85%

Utolag funek fnak elmeselnem...had nevessenek masok is.

A kislannyal ugyanezt megcsinalnam persze valahogy viccesen. Ha nincs ra lehetoseg, hogy visszaadd, akkor csak beszelj vele egyszer negyszemkzt es mondd el neki, hogy neked rosszul esett, amit csinalt, mert a wecezes az magan dolog es raadsul mindenki kinevetett teged. Kerdezd meg tole mi lenne, ha te is ezt megcsinalnad vele az oviban/iskolaban es az egyesz csoport rajta nevetne ahogy ul a vecen es kakal.

6 evesen felfogjak, hogy ezt miert nem kellett volna megcsinalni. Kerd, hogy te szeretned, ha bocsanatot kerne toled. (Eleg azt kerned, hogy mondja azt, hogy bocs.)

Az en gyerekem s csinalt neha hasonloakat, csak utana mindig szentbeszedet tartottam neki (nehogy meg egyszr eszebe jusson, mert ami 6 evesen vicces az azert kesobb lehet nem az es valaki helyettem orrba veri az mar kevesbe lesz neki is vicces).

2018. jún. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
77%

Itt mindenki terrorban nőtt fel? :D Gratulálok ahhoz is hogy ennyi alapján sikerült mindenkinek minősíteni a gyereket meg az egész családot.

Kíváncsi lennék kinek milyen gyereke van. Ha van... Biztos tökéletes lurkók.


A gyerekek csinálnak hülyeségeket (neveltetéstől függetlenül vannak önálló spontán ötleteik), amiket viccesnek találnak mert még nem elég érett a gondolkodásuk ahhoz hogy érezzék a dolog súlyát. Ilyenkor nyilván a szülő a moderátor. Azért valljuk be olyan hatalmas nagy katasztrófa nem történt hogy meg kelljen lincselni az "elkövetőt". Elbeszélgetni lehet vele. Egy ilyen hirtelen fellépő szituációban azért nehéz mit reagálni. Szerintem is vicces a maga módján.


Rám egyszer meglepétesszerűen törtek miközben vertem a farkam "MI FOLYIK ITT?!" felkiáltással pedig a srácok 10 évvel idősebbek voltak mint a fentebbi történet szereplője. Én szégyenlős vagyok nem voltam elragadtatva az akciójuktól. :D Mindenki röhögött, aztán már én is.

Mit lehet csinálni? Ezek intim pillanatok senki nem akarja hogy így lássák. De ha mégis így alakul hát Istenem megy az élet tovább. A lakosság kb. felének van farka nagy részük használta már. Székletet üríteni meg mindenki szokott. Nem szégyen.


Írták páran hogy add vissza a kislánynak. Szerintem ne legyél ilyen idióta. Egy hat éves gyerek nem igazán érezte a dolog súlyát, felnőttként megcsinálni ilyet egy gyerekkel gyökérség főleg "bosszúból". Melyik egészséges felnőtt érez késztetést hogy megbosszulja amit egy kisgyerek csinál? Ledobja a kölyök reggelit a földre mert megsértődött akkor valaki legközelebb a szeme láttára kihajítja a sütit az ablakon amit oviban csináltak hogy szemléltesse milyen érzés?


Neked nincs mit csinálnod nem kell kínosan érezned magad, ha többször előfordulna akkor szólnék a szüleinek hogy erről neveljék már le. Egyszeri esetnek vicces utólag, hidd el majdnem mindenkinek van hasonló kínos sztorija.

2018. jún. 5. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
88%

Az ilyen kínos szitukban, a legjobb amit tehetsz, hogy nagyot nevetsz az egészen! A kislány viccelni akart, az ő korukban ez még közel sem annyira kellemetlen mint egy felnőttnek. 3 éves lányom pl úgy kakil, hogy oda is hozza mellém a bilit. Nyilván utánna miután mindenki kiröhögte magát, el kell neki magyarázni hogy ezt soha többé ne csinálja, de a verés azért túlzás. Max akkor ha már többször előfordul és nem érdekli hogy mondják neki hogy nem szabad.

De ha nekiállnál toporzékolni, vagy többet nem járnál hozzájuk, akkor még rosszabbul jössz ki a többiek szemében, mintha te is jót tudsz nevetni azon hogy milyen hülye helyzetben vagy! Ezek tényleg jó családi sztorik lesznek később, semmi értelme elrontani azzal hogy felhúzod az orrod, vagy megverik a gyereket.

De úgy vettem ki hogy a kérdező elég jól vette a lapot.

2018. jún. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
63%
kár h nem készült fotó és nincs kint napiszaron:D
2018. jún. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Törölték az új kérdést... :(

Nem tudjuk meg milyen elmebetegségben szenved a kérdező.

2019. nov. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!