Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy nem engedjük el a 2 évesünket egyedül programra a sógornőmmel?

Figyelt kérdés

A kisfiunk 2 éves. Évente 2-3-szor látja a sógornőmet és a családját (gyerekek, férj). Azt kapta a fiunk még karácsonyra tőlük, hogy elviszik vidékre egy napra és ott megebédelnek vele meg parkoznak. Igazából mi szerettünk volna velük menni, mert szerintünk még kicsi ahhoz, hogy általa alig látott emberekkel legyen egy napot.

A sógornőm viszont nem szeretne minket is elvinni (helyileg nem férünk a kocsiba), de ha külön mennénk, azt sem akarja, ő szeretne menni a saját családjával és a mi gyerekünkkel, nélkülünk.


Szerintetek eltúlozzuk és mehetne?



2018. jún. 15. 10:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%

Elég udvariatlan, sőt furcsa. Legyen ott a szülő a közelben, pláne egy kétévessel.


Érthetetlen a sógornőd miért nem akarja, hogy ott legyetek.

2018. jún. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
68%
Mi ilyen lehetőségnél már szerveztük is a szabadnapunkat...gyerek nélkül.
2018. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%

A gyerektől függ. Meg a családtól is.

Nálunk simán elmehet a testvéremékkel, vagy a férjem testvéréékkel. Rájuk merjük bízni nyugodtan. De nemcsak rájuk. Nagyikkal is szokott lenni.

Mi örülünk neki, hogy elvan nélkülünk is egy ideig.

2018. jún. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
Én is simán elvittem a sógornőm 1 éves kisfiát 1,5 napra amíg ők wellnesseztek egyet. Semmi baj nem volt. Mentünk állatkertbe, tök jól elvonltunk...
2018. jún. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

3: Igen, de gondolom, nem évi 2-3-szor látja ezeket az embereket a gyereked.:)


2: Nekünk van lehetőségünk külön programra (mozi pl.), ezért nekünk valahogy az egy egész nap a túlzás. De lehet, hogy eltúlozzuk.

2018. jún. 15. 10:14
 6/27 anonim ***** válasza:
68%
Ebben a helyzetben nem engedném. A sógornőd miért ilyen erőszakos és makacs?
2018. jún. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%

Nekem eszembe nem jutna egy ekkora gyereket elvállalni egész napra, ha ráadásul alig látom. Elég bátrak.

Nagyszülőkkel, vagy másokkal elvan egy napot?

2018. jún. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
70%
2éves gyerekről beszélünk biztos nem adnám ki...a másik h neki aztán vaj mindegy h vidéken van vagy két sarokkal odébb a játszótéren. vagy ha nem olyan környéken laktok akkor egy kicsit odébb egy parkba vagy max állatkert de még talán az is felesleges.Azért 2éves koráról az emberek max 1-2 emlék foszlánya van és ennyi..
2018. jún. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
67%

Én nem engedném valakivel, aki évente 2-3-szor látta a két évest összesen.


Vagy együtt megy a család vagy sehogy. A gyerekem az én felelősségem, és senki, ismétlem: SENKI kényes és kedve szerint nem alakítom ezt az alapszabályt.

2018. jún. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%
Nekem 1 évesem van és most azt gondolom, hogy nem engedném, aztán lehet, hogy majd változni fog a véleményem. Mindenesetre az bunkóság, hogy benneteket látni se akar.
2018. jún. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!